2017. április 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-02-12 20:00:02

IT café

>>>>>KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!<<<<<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9201) gulac12 válasza zazenke (#9198) üzenetére

gulac12
(kvázi-tag)

Ha annyira zavar a kép aljában a szöveg csík, ki lehet kapcsolni az RSS csíkot, a Kodi / Rendszer / Beállítások / Megjelenés / Felszín / RSS hírek bekapcsolása menüben.

(#9202) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

Az összefoglalóban található képes telepítési útmutatónak nincs egy részletesebb, szöveges változata?
Ismerős kissrác nem tudja, mit kell csinálni a 8. és a 9. kép között, ha lenne egy szöveges leírás, azt átküldeném neki.

(#9203) huliganboy válasza w.miki (#9202) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Szia

A leírás nem 100-as most a repo tárhely miatt. Le kell tölteni a repo zip fájlt böngészővel majd vidd át a Kodi eszközre és telepítsd!

>>>>>Peugeot szervízest, szalonban dolgozó kollégát keresek<<<<<

(#9204) mexel

mexel
(PH! addikt)

Sziasztok! Most nem olvastam sokat vissza, de most mit kell tennem a moviesharkkal hogy működjön már feltelepített kütyükön? Nem indul el egyik készüléken sem semelyik. ( movieshark és cc sem) törlés nélkül jó lesz valahogy? Vagy újra kell telepítenem? ( nem örülnék mert a családi gépeket nincs kedvem újrarakni.)

(#9205) huliganboy válasza mexel (#9204) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Szia

Elnézést sem indul? 1-2 hónapja voltak ilyen problémák. Akkor a reinstall segített csak, de az kb 15 másodperc...

(#9206) JoHn123 válasza huliganboy (#9203) üzenetére

JoHn123
(kvázi-tag)

Legyalultam a régi repot, majd követtem ezt: "FIGYELEM!
KÉZZEL KELL LETÖLTENI A REPO ZIP FÁJLT IDEIGLENESEN ÉS EZT KÉZZEL TELEPÍTENI. EZT KÖVETŐEN MINDEN KIEGÉSZÍTŐ TELEPÍTHETŐ HAGYOMÁNYOS MÓDON!"
Látja a rendszer hogy van frissebb verzió, rányomok, de nem lehet telepiteni.
Van erre valami okosság?

(#9207) huliganboy válasza JoHn123 (#9206) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Mihez van frissebb verzió? Magához a repohoz? Én ma raktam fel egy vasra és nem jelzett semmit?

(#9208) Vakbolha válasza JoHn123 (#9206) üzenetére

Vakbolha
(lelkes újonc)

A (#9139) -sz hozzászólásnál is van megoldás.
Próbáld meg azt is !
A fájlkezelőbe bemásolod a linket majd telepítesz a szokásos módon tárolóból!

(#9209) zazenke

zazenke
(senior tag)

még annyit kérdeznék de ez már más tészta hogy igaz e hogy a kodinak megáll a tudománya a truehd és dts master hd audio hangnál. igaz hogy ezeket nem ismeri fel és nem kezeli jelenleg ?

lg g4

(#9210) JoHn123 válasza huliganboy (#9207) üzenetére

JoHn123
(kvázi-tag)

Nem a repohoz, kitöröltem a régi url-t és beirtam az ujat.
Az exodus+ a sorozatbarat, stb irja hogy van frissités, de nem frissül. Letöröltem a moviesharkot, hátha ujból fel tudom tenni, de nem települ sajnos.

(#9211) junkpod válasza zazenke (#9209) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Nem igaz. Ezek hardver és oprendszer limitaciok.
Megfelelő hw és oprendszer alatt megy az összes hd hang, sőt a 24/196 pcm is.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#9212) huliganboy válasza JoHn123 (#9210) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Milyen verzió van amit nem enged frissíteni?

(#9213) mexel válasza huliganboy (#9205) üzenetére

mexel
(PH! addikt)

Elindul, csak semmi film nem indul. Az a baj hogy sok kütyüt kellen újraraknom, nem néztem ezeket már pár hónapja.

(#9214) JoHn123 válasza huliganboy (#9212) üzenetére

JoHn123
(kvázi-tag)

pl sorozatbarát: 2.0.1, 2.11 re frissülne.

(#9215) zazenke válasza junkpod (#9211) üzenetére

zazenke
(senior tag)

és mit jelent kicsit konkrétabban a médialejátszóknál ez a hardver 30-40 ezres kategória ? esetleg meg is tudnál nevezni egy boxot ami már alkalmas ilyesmi célra is ?

lg g4

(#9216) JoHn123 válasza Vakbolha (#9208) üzenetére

JoHn123
(kvázi-tag)

Köszönöm, így sikerült :)

(#9217) huliganboy válasza zazenke (#9215) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Wetek play 2, wetek hub

(#9218) junkpod válasza zazenke (#9215) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Nézz át a milyen asztali médialejátszó? topikba, ott kaphatsz igényre szabott ajánlásokat. (Bár most éppen trollkodás folyik ott, de napok és kitiltasok kérdése és helyre áll a rend).

[ Szerkesztve ]

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#9219) TomBond

TomBond
(tag)

Másnál működik a moviesharkcc kiegészítő? Nekem kilistázza a filmeket, de el már nem indítja. Minden más kieg megy csak ez nem.

Enermax Enermax 850w; ASUS H97-PRO; Intel i5-4690; 16GB RAM; XFX RX 480 8GB; Sams 850EVO 500GB; Seagate 1TB; WD 4TB; LG GGW-H20L író; SoundBlaster Zx Win10 Pro x64

(#9220) zazenke válasza junkpod (#9218) üzenetére

zazenke
(senior tag)

köszi neked és mindenkinek a válaszokat

lg g4

(#9221) pkollar válasza TomBond (#9219) üzenetére

pkollar
(kvázi-tag)

Nekem sem megy semmi :(( Movieshark cc 0.0.9.

[ Szerkesztve ]

(#9222) huliganboy válasza pkollar (#9221) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Egyelőre használjatok más kiegészítőt addig míg nem javítják!

Köszi!

(#9223) pkollar válasza huliganboy (#9222) üzenetére

pkollar
(kvázi-tag)

Semmi gond, hál istennek van sok más lehetőség. Csupán jelezni akartam, hogy valami baj van a CC-nél.

(#9224) huliganboy válasza pkollar (#9223) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Köszi! Amint lesz ideje valakinek biztosan megcsinálja!

(#9225) TomBond válasza huliganboy (#9222) üzenetére

TomBond
(tag)

Tudnál ajánlani valami mást? Én még csak ismerkedek a programmal.

Enermax Enermax 850w; ASUS H97-PRO; Intel i5-4690; 16GB RAM; XFX RX 480 8GB; Sams 850EVO 500GB; Seagate 1TB; WD 4TB; LG GGW-H20L író; SoundBlaster Zx Win10 Pro x64

(#9226) kenguru99

kenguru99
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Android alapú média lejátszón, hogyan tudom betölteni a különálló felirat fájlt? Ha egyezik a videó nevével automatikusan megtalálja. De ha nem?

[ Szerkesztve ]

(#9227) huliganboy válasza TomBond (#9225) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

LINK

Van pár ami nem működik, de van választék szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#9228) huliganboy válasza kenguru99 (#9226) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Szia!

Bár ezer éve nem csináltam, de ha jól emlékszem ha lejátszás közben a hangszóró ikonra kattintasz, ott van felirat betöltése lehetőség, ahol ki tudod tallózni amit szeretnél!

szerk:
Bocs netes kép, de jól emlékeztem...

[ Szerkesztve ]

(#9229) kenguru99 válasza huliganboy (#9228) üzenetére

kenguru99
(fanatikus tag)

Nem találok ilyen ikont. Segítenél? Android 4.4 Kodi 15.0

(#9230) huliganboy válasza kenguru99 (#9229) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Jobbról a harmadik lent:

[ Szerkesztve ]

(#9231) zoltan6 válasza kenguru99 (#9229) üzenetére

zoltan6
(őstag)

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#9232) zazenke válasza junkpod (#9197) üzenetére

zazenke
(senior tag)

és igen az antutu is azt írja ki hogy 1280x720 pont mint a kodi . tehát csak felskáláz az android. de a tv-met is becsapta mert az azt írja ki hogy 1920x1080 60hz. nem mintha számítana csak leírtam

lg g4

(#9233) CoF válasza zazenke (#9232) üzenetére

CoF
(tag)

Elméletileg tudsz az androidon felbontást állítani ha ilyened van. [link] 2:35-től mutassa.

(#9234) junkpod válasza zazenke (#9232) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Build.prop szerkesztessel egy régi Xtreamer dobozon ez orvosolható volt.

(#9235) sch_a válasza CoF (#9233) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

Hello!

Most ismerkedek a Kodi-val. Rettentő jó cucc, csak már a beállítások legelején elakadtam.

Ugyanis csak a filmekhez tudom előcsalni a médiatárat. Se a sorozatokhoz, se a zenékhez nem sikerült. Pedig ugyanúgy adom hozzá a forrást, mint a filmeknél. Annyi a különbség, hogy a tartalomkeresési opcióknál nem ajánlja fel a rekurzív keresés opciót.

Van ötletetek, mit barmolok el?

Könyvtár
|------Könyvtár
|------Filmek
|------Sorozatok
|------Zene

Így vannak elrendezve a cuccok. Illetve ezek alatt vannak ugye még alkönyvtárakban.

[ Szerkesztve ]

(#9236) haze81 válasza Keef_Lee (#9100) üzenetére

haze81
(lelkes újonc)

Hello
en is szenvedek a problemaval, oszd meg velem is legyszi az infot, mit hogyan allitsak
koszi.

(#9237) unravel válasza huliganboy (#9230) üzenetére

unravel
(őstag)

jó film :K :)

(#9238) Armatura válasza sch_a (#9235) üzenetére

Armatura
(tag)

Szia,a forrás hogy van megadva a kodiban?És a tartalom?

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#9239) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

Tehát most csak a ZIP 1.0.1 file letöltése után telepíthető az MS? Ezt nem biztos, hogy meg tudja csinálni a kissrác, leírás nélkül. Más:
Kodi/SPMC beállítható valahogy, hogy az érintő jobbra/balra húzásával tekerjen bele a filmbe előre/hátra, és ne csak a FF/RW gombok nyomására?

(#9240) huliganboy válasza w.miki (#9239) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Igen úgy telepíthető.

Ez majdnem egyszerübb mint az eredeti forrás hozzáadása.

(#9241) sch_a válasza Armatura (#9238) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

Bocs, hogy így mutatom, de ez egy Raspberry PI-re telepített 15.2-es Kodi, fogalmam sincs hogy tudnék róla screenshotot csinálni.

(#9242) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Sziasztok!

Azt olvastam régebben, hogy a KODI-n a YouTube elég necces dolog, mert ugy 3rd party alkalmazás és ha fejlesztőnek olyan kedve van akkor elhagyja a az egészet. Ha az LE-s KODI-t vesszük alapul, stb. akkor mennyire éri meg ezért (is) beruházni egy 905s-es BOX-ba LE-vel?!

És jól olvasom, hogy csak max 720p-n megy így is a YT KODI alatt?!

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#9243) aryes válasza SunMount3r (#9242) üzenetére

aryes
(PH! addikt)

Csak a YouTube miatt pont nem éri meg. Olyan cuccot vegyél, amin van böngésző.

(#9244) kenguru99 válasza huliganboy (#9230) üzenetére

kenguru99
(fanatikus tag)

Köszi srácok, nálam ilyet egyáltalán nem lehet előhozni. :(

(#9245) CoF válasza kenguru99 (#9244) üzenetére

CoF
(tag)

Elindítasz egy bármilyen filmet kodiban, és megnyomod a távirányítón az OK gombot elő kell jöjjön ez az alsó sáv.

[ Szerkesztve ]

(#9246) huliganboy válasza CoF (#9245) üzenetére

huliganboy
(Topikgazda)

Vagy az i "info' gombot!

(#9247) Armatura válasza sch_a (#9241) üzenetére

Armatura
(tag)

Ebből annyit látok,hogy a fájl kezelőben van néhány rész,és pár sorozat.De ott nem fog infót adni,csak sorozatok menüben,miután felvetted.
Félrenéztem.Az elnevezések fontosak.Komplett évadoknál pl" agymenők" valahogy így néz ki.
Sorozatok
-The big bang theory
-The big bang theory S1
-The big bang theory S2
és így tovább.
Azt nem látom,hogy a sorozatoknál a "kiválasztott mappa egyetlen sorozatot tartalmaz" be van-e pipálva,ha igen vedd ki,töröld amit eddig felvettél és kezd elölről.Bizonyos sorozatok nehezen találhatók automatán,ilyenkor videók-fájlok az adott forrás,és C gombal tudsz te rákeresni.
Nekem is van PI-m,a legegyszerűbben screenshotot a keymap editor használatával a távirányító egy általad választott gombjára rakva tudsz csinálni.

UI.sorozatoknál a megjelenítési mód nálam hármas panel,persze kinek mi tatszik.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#9248) sch_a válasza Armatura (#9247) üzenetére

sch_a
(PH! addikt)

A gondom továbbra is az, hogy a 'Sorozatok' menüpont meg sem jelenik nálam, mivel a fent mutatott könyvtárat hiába adom meg, nem hajlandó felvenni a médiatárba. Jól értem, hogy azt mondod, hogy ez nem működik úgy, hogy egy könyvtárt megadok neki, hogy ömlesztve vannak a sorozatok, akár külön-külön részenként alkönyvtárakban? Mert ha tényleg minden sorozatot (és zenealbumot, mert nálam azokat sem hajlandó felvenni a médiatárba) külön el kell rendezgetni, akkor nekem ennyit nem ér az egész, akkor inkább majd szépen megkeresem a fájlok menüpontból.

A terv az lett volna, hogy laptopon simán behúzom az adott torrent fájlt a deluge kliensbe, az raspin letöltődik, én meg majd szépen látom a TV-n a Kodiban. De ha kézzel kéne még rendezgetni, akkor hagyom a fenébe.

Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#9249) air válasza sch_a (#9248) üzenetére

air
(PH! nagyúr)

Ha vigasztal, nálam sem működik, akármit állítok akárhogyan.

Megkíséreljük szinergizálni a reakcióképes eredményjavító hatást. (http://www.vancso.hu/bullshit/)

(#9250) Armatura válasza sch_a (#9248) üzenetére

Armatura
(tag)

Elvben így kéne kinézzen egy valamenyire kontrollált mappa.
Fő mappa,ezt mindenképp te csináld meg,utánna mehet a letöltés a már előre létrehozott mappádba név szerint

Almappa:

Elnevezés:

Van amikor nem jó elnevezésű a maga a sorozatrész,pl s1e1,ezeket(ritka) esetben neked kell utólag korrigálni erre S01E01....S10E13...
A kép alapján nálad példul 2 darab 11.rész van,a sherlock mappa ne tartalmazza a 720p-t,próbáld meg,hogy megcsinálod a főmappáid és úgy töltögeted bele amit kell.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.