Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz junkpod #9197 üzenetére

    megmondom őszinten ez sem zavarna mert egy olyan helyre megy ahol még net sem lesz rajta csak be lesz téve a kisgyereknek tv alá és pendrivéről mennek neki a filmek mesék. Amit írsz az amúgy nagyon érdekes. A 16.1 es volt rajta én azt vissza nem teszem . Amikor az futott a kép aljában egy szöveg csíkon ott futott hogy milyen frissítések érhetők már el a programhoz és ezt a 17.0 ás krypton béta verziót már kiírta ott is. ez a verzió van fent a letöltések közt a https://kodi.tv/download/ oldalon is . sőt már 18.0 verzió is van. Amit írtál azt viszont nem pontosan értem .ezek szerint az utal a valós felbontásra mindíg amit a kodi kiír és nem az amit az android rendszer ír. Mindíg a kodi által kiírt értéket szokták figyelembe venni ? Ezen sem csodálkoznék hiszen ez a cucc távirányítóval táppal együtt és szállítással sem volt még 8000 ft sem. de azért furcsállom mert a kínaiak nem a full hd-t de még 4k-t is oda írták rá. [link] Ja a kodi update app ot azt a boxon lévő uptoide nevezetű program kereste nekem a neten

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák