Új hozzászólás Aktív témák

  • FlDutchman

    tag

    Sziasztok!

    Technikai problémába ütköztem a kodinál, miután a HD ready tv-met FHD-ra cseréltem.

    Az alap felállásban a számítógépemhez (Sapphire HD7770 videó kártyával) egy FHD monitor tartozik, csatlakozás DVI kábellel. HDMI kábellel a HD ready tv volt bekötve, és képernyő kiterjesztése opcióban a tv-n filmet néztem, míg a monitoron dolgoztam.

    Most csak annyi a változás, hogy FHD tévén menne a kodi, viszont csak így jött be:
    1) 1366x768 felbontással, a képernyő közepén jelent meg a Kodi, fekete sáv körben mindenhol
    2) a kép kilóg jobbra és lefelé, és a nem látható területet az egérrel sem érem el
    3) a kép helyesen jelenik meg, viszont kb a HD ready (1366x768) felbontás vonalában egy "láthatatlan fal" van, és nem megy tovább a kurzor.

    Akárhol módosítom (programon belül, vagy a windows képernyőfelbontási menüjében) a felbontást, nem jelenik meg jól.

    Elméletileg kéne használnom ez esetben a "Use a fullscreen window rather than true fullscreen" funkciót, de akkor jelentkezik a 2-es számú képhiba. Kodi nélkül minden teljes ablakra nagyított program (böngésző, windows intéző, steam, mpc) helyes méretben jelenik meg hiba nélkül.

    Tudnátok segíteni?

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák