Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz blakey #12037 üzenetére

    Azért használok Plex-et, mert több eszközön nézem a letöltött tartalmakat, tőbbek közt neten keresztül is, szintén KODI-val. Ezen a feliratos nyűgön kívül amúgy teljesen tökéletes minden. Csak ezt nem tudom feldolgozni, hogy ha egyszer a videó mellett van az ugyan olyan nevű .srt, akkor mi a francért nem találja meg.
    Átbújtam már a plex leírásokat, de ott is csak ennyit írnak, hogy mi legyen a névkonvenció, stb., stb. Tehát papíron látnia kéne.

    (#12035) huliganboy: Be vagyok jelentkezbe OpenSub-ba, elvileg beállítások is jók, de mégis csak angolt látok.
    Amúgy már az is egyfajta megoldás lenne, ha a feliratot a pc-ről tudnám betallózni neki, de még erre se látok lehetőséget. Mert ha rányomok a hangsáv menüpontban (a videó lejátszásakor), hogy "browse subtitles", akkor pörög a végtelenségig, ha esc-et nyomok, akkor meg inaktív a mappaválasztás.

    Most idegességemben lerántottam a NAS-ról a gépre a tartalmat, aztán megnéztem MPC-vel inkább...

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák