H​i​r​de​té​s

2017. december 12., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-29 10:18:21

IT café

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#10501) szabi__memo válasza DoItYourself (#10499) üzenetére

szabi__memo
(PH! addikt)

Két eszközt tudok, de inkább a másik fórumban folytassuk. Fogalmam sincs melyik rendelhető-e vagy sem, de elvileg termékek már vannak.

(#10502) huliganboy válasza Dolphine (#10498) üzenetére

huliganboy
(őstag)

Javítottam :C

>>>>>Peugeot, Citroen kódkiolvasás, hibakód törlés<<<<<

(#10503) Dolphine válasza huliganboy (#10502) üzenetére

Dolphine
(őstag)

Köszönöm! :R

Más!
Régóta foglalkoztat egy kérdés: Adott egy SONY Z4 tablet rajta KODI + butatévé HDMI bemenettel. A tablet képét küldenétek ki a TV-re, vagy külön eszközt választanátok erre, amin van KODI? :DDD Egy kikötés van, hogy szállítható legyen az eszköz.

OnePlus One 64GB, SONY Xperia Z4, Nexus 7 (2012)

(#10504) tokmag12 válasza Dolphine (#10503) üzenetére

tokmag12
(újonc)

Én egy ilyen eszközzel oldottam meg az átvitelt igaz laptopról, wifin küldi át az adatot a TV-re, a TV hdmi portja és egy usb port kell amiről áramot kap az eszköz.

(#10505) Dolphine válasza tokmag12 (#10504) üzenetére

Dolphine
(őstag)

Valami ilyesmire gondoltam én is. Azt hittem van más megoldás, de akkor marad ez! :)
Köszönöm! :R

(#10506) junkpod válasza Dolphine (#10505) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

A tablet képet hdmivel lehez tvre küldeni (ha van neki).
Egyébként meg egy 10eft s905(x) box hordozható és teljes értékű Kodi telepíthető rá.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#10507) Zolorado válasza gazso75 (#10452) üzenetére

Zolorado
(kvázi-tag)

Valahol azt olvastam, hogy érdemes LE-et telepíteni, mert az OE-et már nem fejlesztik, ezért telepítettem én is az előbbit.
(Erősítsétek meg, ha tudjátok.)

(#10508) Dolphine válasza junkpod (#10506) üzenetére

Dolphine
(őstag)

Ez az utóbbi box megoldás érdekel. Van konkrét ajánlatod is esetleg?

(#10509) pkollar válasza vadkörte (#10478) üzenetére

pkollar
(tag)

Play áruházból szüzen telepitett kodi :(

(#10510) ther

ther
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Olvastam, hogy korábban másnak sem mentek az indás linkek, most a legújabb urlresolverrel és SB verzióval felszerelkezve nekem még mindig nem működnek. Mit és hol kéne cserélni hozzá, hogy jó legyen? Valamit esetleg elfelejtettem frissíteni? Manuális megoldások is érdekelnek, ha esetleg valahol a scriptet kell heggeszteni. :) Köszönöm!

Aálírás

(#10511) DoItYourself válasza pkollar (#10509) üzenetére

DoItYourself
(őstag)

Milyen boxról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#10512) Cesta válasza Dolphine (#10508) üzenetére

Cesta
(újonc)

Amazon fire tv stick ezt gyakorlatilag stremelésre találták ki és szinte tökéletes bár kezdőknek nem ajánlanám a beüzemelése kicsit komlplikált de nagyon strapabíro jó gép.

[ Szerkesztve ]

(#10513) pkollar válasza DoItYourself (#10511) üzenetére

pkollar
(tag)

CS918 Android 4.4, RK3188T Quad-Core, 1G DDR3, 8GB NAND-Flash

(#10514) DoItYourself válasza pkollar (#10513) üzenetére

DoItYourself
(őstag)

Itt nézz szét, hátha találsz rá valamit, amitől jól fog működni.

(#10515) joddye válasza gazso75 (#10452) üzenetére

joddye
(lelkes újonc)

LE-t nem ismerem. Krábban OE-t használtam, de azóta váltottam OSMC-re. Okosabban frissít, inkább médiaközpontú felépítése van mint linux. Nem tudsz kilépni asztalra mint OE-nél pl.
Illetve beépítve kezel egyedi távirányítókat (Apple Remote, Microsoft stb..). SSH ill fájlmegosztás beállítása is sokkal egyszerűbb mint OE-n. Amióta kijött az RPI3 ez van rajt, sosem kellett újra telepíteni.

(#10516) vargalex válasza joddye (#10515) üzenetére

vargalex
(PH! nagyúr)

Szerintem te is keversz valamit. OE-ben soha nem volt asztali környezet. Az inkább a Raspbian lehetett...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#10517) pkollar válasza DoItYourself (#10514) üzenetére

pkollar
(tag)

Köszi a tippet, meglesem.

(#10518) MySeeGee válasza gárr (#10494) üzenetére

MySeeGee
(újonc)

Ez egy időben engem is érdekelt Noti + Pc szinkron miatt. Végül nem találtam sehol megoldást. Amúgy ha online tartalomra használod, a legtöbbnél van szinkron lehetőség. Persze ugyanúgy kézzel kell feltelepíteni mindkét helyre az addonokat.

Keep calm and Think logically!

(#10519) GZoli7 válasza ther (#10510) üzenetére

GZoli7
(senior tag)

Pár napig nekem sem ment, de 1-2 napja újra megy rendesen.

Eladó By Ka v6 klón és Melo III mini Aspire RTA System-vel.

(#10520) kmarci25

kmarci25
(PH! addikt)

(Nem teljesen ideillő, de jobb híján...) NAS-ról nézek tartalmakat kodi-s boxon. Tegnap beléptem a Videók->Fájlok menüben egy sorozat mappájába, ahol az epizódok elvileg 01-12-ig voltak egymás után. Valamiért kodiban a listában a 2. epizódot mutatta elsőnek, és az elsőt pedig más néven mutatta, valami hogyan készült epizódnak. Ha erre nyomtam egy lejátszást, akkor az autosubs addonban már a helyes nevét láttam az epizódnak (e01), de a listában nem. (Még egyszer: pc-s fájlkezelőben stimmel a név, tehát nem ez a hiba.) Mitől lehet ez, és hogyan tudom megoldani? Eddig úgy tudtam, hogy a fájlok menüpontban pont ugyanazt fogom látni, mint egy sima fájlkezelőben...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10521) blakey válasza kmarci25 (#10520) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Nézd meg a tvdb oldalán, hogy valóban jó-e a neve, vannak sorozatok ahol az első rész külön epizódként jelent meg, ilyenkor s00e01-ként kell bevinni és s00 mappába. Nekem is vannak ilyenek.

Eladó: 4 db Continental ContiEcoContact 5 (2017/01) 215/55 R17 (80e) [egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#10522) kmarci25 válasza blakey (#10521) üzenetére

kmarci25
(PH! addikt)

Van egy "special episode", de fura, mert az az első évad megjelenése után jött ki pár hónappal. De biztos itt van a hiba, mert valamiért az s01e01-et ennek a special-nek vette... Na mindegy, majd ráeresztem pc-ről a renamer-t, aztán megoldódik. :K
Mindenesetre köszönöm! :R

(#10523) Rocky13 válasza kmarci25 (#10467) üzenetére

Rocky13
(újonc)

Kipróbáltam sokfélét és nekem a "Box" nagyon bejött, de ezután is (mint mindig) visszatértem a "Confluence"-re a képpel együtt rögzíthető parancsikonok miatt. Eddig ilyet csak a confluence alapú skineknél láttam, de lehet csak nem találtam meg a beállítások között :)

[ Szerkesztve ]

(#10524) kmarci25 válasza Rocky13 (#10523) üzenetére

kmarci25
(PH! addikt)

és a többieknek, akik válaszoltak a skin-es kérdésemre:

először is köszi a válaszokat. Kb. ugyanazt tapasztalom, mint ti... :) Párat nézegettem, de valahogy nem álltak a kezemre, szerintem visszatérek a confluence-re én is.

(#10525) mamago1972

mamago1972
(tag)

A tegnap jelzett hibákat kiküszöböltem, köszönet a segítségért.

Nem tetszik ez a dolog. Rengetegszer lefagy a rendszer. Főként akkor jellemző, ha megy egy adás és közben akarok állítani valamit, vagy akár csak feliratot bekapcsolni. Próbáljak másik LE verziót? Ha azzal is rossz lesz, akkor valahol szűk a keresztmetszet. Wifi vagy pendrive. Szerintem.

kmarci25: Te melyik verziót telepítetted? Wifin vagy? Akadásmentesen működik nálad a LE és a kodi?

Do I make myself clear?

(#10526) LouiS22 válasza Zolorado (#10507) üzenetére

LouiS22
(PH! addikt)

Ez igaz. A Librébe ment át az OpenElec fejlesztőinek jó része. Nagyno pörögnek most.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#10527) kmarci25 válasza mamago1972 (#10525) üzenetére

kmarci25
(PH! addikt)

7.0.3.011 van fenn, ha jól emlékszem. Igen, wifin van. Akadásmentes mindig. Egyedül az 1080p lejátszás kezd el bufferelni ritkán, de ez sávszélesség/wifi gond lesz, LAN-on szerintem nem lesz gond. Ja, igen, NAS-ról megy rá a tartalom. Próbálj ki több LE verziót mindenképpen. Ez a topik ugye megvan? Ha ilyen boxod van, ebben a témában több segítséget kaphatsz. Amlogic S905/S912

(#10528) mamago1972 válasza kmarci25 (#10527) üzenetére

mamago1972
(tag)

Köszi a visszajelzést, bíztató, pont most töltöttem le ezt a verziót. Igen, az a topic is meg van, ott is jelen vagyok. Sajnos csak wifi jöhet szóba, egyelőre.

Do I make myself clear?

(#10529) dugynok

dugynok
(senior tag)

Valaki kérdezte itt a CS lista letöltést. Nálam működik (droid boxon és win7-en).

Eladó ÚJ ORICO és CHOETECH 5/6 usb portos 2.4A minőségi asztali töltő tőlem ---> HardverAprón

(#10530) gárr válasza kmarci25 (#10524) üzenetére

gárr
(újonc)

Nekem a Krypton alapértelmezett felülete nagyon bejött!
Szép letisztult felület, és mivel függőleges a menü, sokminden elfér mellette.
Gondolok olyanokra, mint ajánlott filmek, még nem látott stb.
A második helyezett nálam is a confluence.

(#10531) junkpod válasza kmarci25 (#10524) üzenetére

junkpod
(PH! kedvence)

Aeon NOX sokkal jobban testre szabható, szerintem az a legjobb.

egyenlőre muszály biciglizni külömben... (bármilyen általam feltöltött kép amiben film/zene listák látszódnak csak egy fiktív adatbázis alapján készültek, nem rendelkezem ezen filmek/zenék egyetlen példányával sem semmilyen formában)

(#10532) blakey válasza junkpod (#10531) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Sajnos nem minden a testrreszabhatóság, bár nem kéne, hogy köze legyen mégis volt olyan anyagom ami Aeon Nox alatt akadozott, vissza váltottam Confluencre és hibátlan lett. Átnéztem mindent amit lehet, de nem találtam meg az okát. A gyári skin a legjobb, szerintem, nincs kompromisszum.
Ettől függetlenül mindenki úgy és azt használja amelyiket szeretné, én maradok mindig a gyárinál.

Eladó: 4 db Continental ContiEcoContact 5 (2017/01) 215/55 R17 (80e) [egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#10533) Noxy válasza blakey (#10532) üzenetére

Noxy
(PH! addikt)

Ezt én is tapasztaltam az évek során. 100%-ig 1értek veled. Tablett-re meg ott van a re-Touched az érintőképernyős eszközökhöz.
A Confluence ezeken majdnem használhatatlan.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is'' - iPhone 5S Space Gray 16 GB [iOS 9.3.3 JB] - iPad Air WiFi+4G 16 GB- [iOS 8.3 JB] - iPhone SE 16 GB - [iOS 9.3.2 JB]

(#10534) Anonim37

Anonim37
(újonc)

Köszönöm a válaszokat és javaslatokat, végül sikerült a M3U listat letölteni a Linux rendszeren!
A skinek Confluence általában ,viszont volt már olyan hiba hogy a betűk helyett vonalak jelentek kori v.16.1 Windows XP, Windows 7 starter,es legutóbb Android v5 - itt spmc vagy kodi 14.1 telepítése lett a vége

[ Szerkesztve ]

(#10535) pkollar

pkollar
(tag)

Ki tud valamit a Retro kiegészitőről. Nálam nem megy.

(#10536) Imco válasza pkollar (#10535) üzenetére

Imco
(őstag)

Nálam sem! -ha ez vigasztal. 403 hibát ír rá, jelentesen is az bármit.

Üdv! Imco

(#10537) szabi__memo válasza Imco (#10536) üzenetére

szabi__memo
(PH! addikt)

??? https://hu.wikipedia.org/wiki/403-as_hiba

(#10538) azozo válasza Anonim37 (#10534) üzenetére

azozo
(senior tag)

És hogyan sikerült letölteni Linux alatt ? wget ...

(#10539) Imco válasza szabi__memo (#10537) üzenetére

Imco
(őstag)

Mi a kérdés? Gyönyörűen leírja.

Üdv! Imco

(#10540) kutga válasza Imco (#10539) üzenetére

kutga
(PH! nagyúr)

Nem kérdésnek szánta. ;]

Az élet négy magnál kezdődik.

(#10541) pkollar válasza Imco (#10536) üzenetére

pkollar
(tag)

Sajnos nem, jobb lenne ha ez a hiba megoldódna valaki által.

(#10542) Szabadh

Szabadh
(tag)

Sziasztok.
Most váltottam Kodira. Egy androidos media box alatt.
Eddig tetszik, de van pár beállítás amit nem találok. Meg-meg oldom majd idővel őket. Meg nekiülök végigolvasom a fórumot

A legfontosabb az, hogy folytassa a filmet ahol abbahagytam.
Azt hol lehet beállítani?

(#10543) pkollar válasza Imco (#10539) üzenetére

pkollar
(tag)

Mi okozza hibát, és hogyan lehet kiküszöbölni?

(#10544) kutga

kutga
(PH! nagyúr)

Hölgyek/Urak!

Van valami egyszerű módja hogy beállítsam hogy a távirányító hangerő gombjaira milyen mértékben növekedjen vagy csökkenjen a hangerő?

Alapból nagyon kicsi, talán 1-től 100-ig megy a skála, bőven elég lenne ha tizesenként ugrana (remélem érthető mire gondolok). Erre beállítást nem találtam.

Az élet négy magnál kezdődik.

(#10545) blakey válasza Szabadh (#10542) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Alapból felajánlja, hogy folytassa vagy kezdje előről. Amúgy a 0-tól kell 1-2 perc, hogy infója legyen róla, tehát 1 perc után nem fogja felajánlani.

(#10546) Imco válasza kutga (#10544) üzenetére

Imco
(őstag)

Ilyet még nem láttam és -szerintm- erre alapban nincs is mód.

Üdv! Imco

(#10547) mnnorbi

mnnorbi
(újonc)

Sziasztok. Az indavideó kiegészítőbe meg tudtátok oldani hogy menjenek a videók hd-ba, természetesen azok amelyek az indavideón is hd-k? És ebbe a titkos iptv csoportba lehet-e csatlakozni?

(#10548) MySeeGee válasza mnnorbi (#10547) üzenetére

MySeeGee
(újonc)

Titkos?

Keep calm and Think logically!

(#10549) Szabadh válasza blakey (#10545) üzenetére

Szabadh
(tag)

Köszi, de ez nem ajánl fel semmit. Elinditom és elölről kezdi.

(#10550) gárr válasza Imco (#10546) üzenetére

gárr
(újonc)

És vajon olyan beállítási lehetőség van, hogy mondjuk a távirányítón a négy színes gombra a hang, vagy a felirat beállítás jöjjön elő?
A hangsáv váltás nagyon el van rejtve, jó lenne könnyebben előcsalni!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.