Aktív témák

  • #34576640

    törölt tag

    Sziasztok,

    27 éves vagyok, dolgozok, Budapesten élek és klausztrofóbiától szenvedek.

    Ősszel Amerikába szeretnék menni (repülővel) de egyszerűen nagyon félek a bezártságtól.
    Ma a fogorvosi székben is rám jött a menekülési vágy de valahogy kibírtam...
    A kozmetikusnál is rám szokott jönni amikor tisztítja az arcom.
    Pizzafutárként dolgozok és ha kell a 10.re is felsétálok a lépcsőn (vagy lehívom az illetőt ha tudom, hogy nem jattos).
    Régen nem féltem a buszokon de most már nem szállok távolságira (ahol nem lehet elhúzni az ablakot).
    2 ajtós kocsiban nem ülök hátra csak előre.

    Persze volt már, hogy erőt vettem magamon és beszálltam liftbe, távolsági buszra sőt még liftbe is beszálltam (üvegesbe és simába zártba IS) de ez nem állapot. 10 óra nagyon sok. Értem én, hogy ennek mély lelki okai vannak de nekem nincs több száz ezer vagy akár több millió forint félre tett pénzem, feltéve azt is, hogy a pszichológusok java szarik az egészbe szerény véleményem szerint és a változás leginkább csak tőlem függ, ergo annyit nem érnek amennyit elkérnek...

    Egyszer műtöttek korábban engem, akkor kaptam valami gyógyszert. Nem tudom lehet, hogy altató volt lehet csak egy sima nyugtató. Na attól tök jól éreztem magam. Mikor toltak be a liftbe röhögtem..
    Érdekelnének más klausztrofóbiás véleménye a PILLANATNYI gyógyszerszedésről, a terápiákról. Kinek mi vált be, mennyire, mit szoktak csinálni ha rosszul vannak stb.

    Köszönök minden segítséget!

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz #34576640 #1 üzenetére

    Szia!

    Személyes bejegyzést írj, azt látni is fogják az emberek. :)

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Ezt lezártam.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Aktív témák