Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz janos666 #38 üzenetére

    Én is hülye vagyok Jani bocsánat. Örülök hogy vannak még okos emberek mint te. Netflixet már pár hónapja nem nézek mert becsömöltem a silány minőségtöl nekem tul pc tul gender tul hoki. Jol irtam? Ja nem. Mindegy. Kijártam a nyolcat tanulás nélkül úgy hogy a megye legerősebb suliba jártam. Éretségim nincs. Viszont van egy szakmám amire szintén egy percet nem tanultam hanem végig puskáztam. Gépeket programozok és nagyon jól megélek önállóan kb 14 éve. Mindenem megvan és lájtos a munkám és mindent megveszek magamnak amit akarok több csajt dugok fiatalt milfet amihez kedvem van és egy forintomba se kerülnek mert sportos vagyok mivel edzek uszok bicozok. Király életem van és még éretségim sincs. Tudok jobbat. Egyik gyerekkori barátom már 17 éves kora óta dolgozik a sulit is otthagyta és Bécsbe épitési vállalkozó rengeteg új nagy géppel itthon poénból drága ingatlanokat vesz de amúgy kint is de épít is. Biztos vagyok benne hogy nem tudna szabályosan leirni egy a4-es lapnyi szöveget de az ilyen életrevaló emberek véleménye jobban érdekel mint pl tiéd. Megértem hogy akinek ez a munkája hogy hibátlanul gépel vagy elengedhetetlen volt a rengeteg iskolához az ilyen szintű nyelvtan tudás annak nagyon zavarja az ilyen mobilon fél perc alatt osszepotyogott agymenés. De ilyenkor csak próbálj a mondanivalora koncentrálni és nem fog annyira fájni. Semmi gond megértem jó volt kiirni magadból. Nekem is. Nyomom az offot de nem teszi offba. Eddig ilyen még nem volt. Samsung böngésző.

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák