Új hozzászólás Aktív témák

  • Green69

    csendes tag

    1; Nagy valószínűséggel Nem Zuckerberg rúgja ki őket, hanem ő mondta meg Walaki1-nek, hogy hány embert kell kirúgni, aztán Walaki1 magmontdta Walaki 2..x-nek, hogy az ő területükről hány embert kell kirúgni, ők pedig megmodták a személyzeti feladatokat ellátó alvállalkozó(k)nak, hogy kikkel kell közölni a döntést.

    2; Az eladásra kénszerítés komoly probléma ...
    De NEM kellett volna engedélyezni már a felvásárlást sem.

    3; Akinek nem tetszik a Facebook, NE HASZNÁLJA!
    Nem kötelező!
    4; én konkrétan csak üzenetküldésre használom az FB-t,
    mégpedig azért, mert szinte mindenkinek van, így mindenkit elérek, és nem kell mindenkit az ő általa preferált 94. üzenetküldő alkalmazáson keresnem. A "szolgáltatás" összes többi része marhára nem érdekel. De mivel nem kötelező a tübbi rész is használni, nekem ÍGY ahogy MOST van, teljesen megfelel.

    Ha valaki tud olyan platformot, amelyikkel hasonlóan egyszerű módon tudom tartani a kapcsolatot -szinte- az összes ismerősőmmel, itt a lehetőség, hogy megnevezze.

    5; Ha egy akkora cég, mint a Meta, a bevételeinek -mondjuk- 5%-át olyan fejlesztésrekre költi, mint pl. a metaverzum, az nem negatív, hanem poziitív fejlemény. Ugyanis újítás, fejlesztés nélkül máig sem tudnánk gurítani, azt ami kerek... (mert nem találták volna fel a kereket)

    6; Rühellem a reklámokat.

Új hozzászólás Aktív témák