Új hozzászólás Aktív témák

  • Rpeeee

    újonc

    Már egy ideje hajtok egy Town 9 Oxelo-t, de újabban kipróbáltam a Spartan Jumbo II-t is.

    Konklúzió:
    A Town9 dupla annyiba kerül, viszont megéri ha masszívabb, modernebb járgány kell. Nehezebb mint a Spartan (1-2 kilóval), viszont van rajta fék és az összecsukási mechanizmus szerintem jobb.
    A Town 9-est lehet magad után húzni a földön, mint egy poggyászt - ezt hiányoltam a Jumbo II-esnél.
    Viszont a Jumbo II úgy van kialakítva, hogy összecsukva, "élére állítva" enyhén ferdén megáll a földön.

    Kerekek: a town9 mind2 kereke 200mm-es, a jumbo-é pedig elől nagyobb; gurulás közben ez max annyi előny,hogy egy zökkenőn kicsit jobban átmegy.

    A Jumbo II fedélzete nekem kisebbnek tűnt, a town9-re könnyebben fellépek.

    Kormány: a town9-es markolata jobb kialakítású, és a kormány szélessége nagyobb
    (a jumbo II-es "szivacsos" fogantyúja kissé gagyinak tűnik)
    A kormánymagasság a town9-nél szabadon állítható, a jumbo II-ben pedig csak 3 beállítás van.

    Elméletileg mind2 járgány 100kg teherbírású, persze jó lenne tudni, hogy ez konkrétan mit jelent (engem nem érint, így nem nyomoztam utána).

    Amit mindkét járgányból hiányolok:
    csengőt kéne hozzájuk szerezni, de nem is tudom, hova bigyeszthetném rá....

    Mindent összegezve azt kell hogy mondjam hogy a town9-cel és a jumbo II-vel
    egyformán jól lehet haladni. A jumbo II jobb lehet azoknak, akik könnyebb és egyszerűbb felépítésű járgányt szeretnének és persze nem is akarnak annyit áldozni egy rollerre. Az viszont rejtély, hogy minek kellett rá kitámasztót tenni - ez vicc (észre se venném hogy van rajta, jól megbújik alul a kis mütyür)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/user/SoftSynthPortal

Új hozzászólás Aktív témák