Új hozzászólás Aktív témák

  • Lune

    tag

    Sziasztok!

    Én egy apró termetű nő vagyok, és most kitaláltam, hogy vásárolni szeretnék magamnak egy rollert. Kisvárosban élek, ahol elég sok az emelkedő és lejtő.

    Bringázni nem szeretnék, mivel kevés a bicikli út és a munkahelyemre szeretnék nap mint nap eljutni autó helyett a rollerrel. Olyan 1,5 km-t kellene megtennem és sajnos biciklivel elég veszélyes az útszakasz. A járda viszont jó lenne. A rollert találtam a legalkalmasabbnak erre a célra.
    Mivel még sosem volt rollerem, ezért azt szeretném megtudni, hogy milyet válasszak? Nem elektromosat, hanem hagyományosat szeretnék. Fontos lenne, hogy kis helyen elférjen. Össze lehessen esetleg csukni. Strapabíró legyen, mivel nem szeretném gyakran szereltetni illetve nem is értek ilyesmihez. Illetve könnyebb súlyú, mert nőként nem szeretnék nehezet.

    Nálunk nincs olyan üzlet, ahol lenne roller, tehát valószínűleg online rendelném.

    Mire figyeljek? Milyen szempontot érdemes figyelembe venni? Esetleg pontos típust kaphatnék? Olcsóbbat-drágábbat? Melyik most árában a legjobb választás?

    Segítségeteket előre is köszöni egy totál laikus. :D

Új hozzászólás Aktív témák