Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz #07746304 #3017 üzenetére

    Kábelt kettő perc kimérni, de azt nem nagyon hiszem, hogy meg tudna úgy égni,
    hogy a csatlakozóknál nyoma sincs. Szóval marad, hogy elment a vezérlésed.:O
    Szkóppal ezt szintén kettő perc alatt kideríteném, s ha úgy van, akkor a saját kis
    proggimmal beröffenteném a motort: abból látszana, hogy jó a motor... Ha jó még.
    Kár hogy nem a "nagyfaluban" laksz, már régen ránézhettünk volna (itt többen is),
    talán működne is, akár már leszigetelve.:D (Így meg szenvedsz vele feleslegesen,
    és gyártod a hosszabbnál-hosszabb videókat, amiben MINDIG elveszik a lényeg.)

    "ráérek el-el adogatni alkatrészenként, de nem olcsón..."
    Ez a szar ebben amúgy, hogy gari után még nyerészkedni is akar rajta az ember:
    elvileg a gari arról szólna, hogy visszaáll a meghibásodás előtti állapot, nem arról,
    hogy utána arany árban kiáruljuk a cuccot alkatrészenként. De sebaj, jól mondod,
    enni nem kér, árulni lehet akármeddig, jön az ősz, felkúszik rá a kereslet. Ja nem.

    Mindenesetre azt már látom, hogy nekem nem lesz innen féláron félig jó motorom.
    Feladtam...:) De amúgy a hülyének is megéri 45K-ért venni egy motoros kereket,
    amit egyébként utánad dobnak gariban... megtartod a régit, ami esetleg még jó is,
    de ez a kutyát nem érdekli. Fura üzletpolitika! De hát sikeres, olcsó roller = terjed!

    Szerk: mint vmi betegség...;]

    - Neked is Kugood van? :Y
    - Volt, de már kikezeltettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák