Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz #07746304 #3014 üzenetére

    Én nem bánom. Nekem két éve sem jött be az M365. Sőt az egész rollertéma se!
    Most, hogy kipróbáltam a Lime-ot, rákaptam: nem rossz ez a Kugoo, csak vannak
    finoman szólva minőségbiztosítási problémái. Olcsó húsnak híg a leve. Ez tény.:K

    De most komolyan: mit vársz az M365-től? Én még több fetrengős videót. Amikor
    a harmatos Kugoo fékkel sikerült firkálni, arra hivatkozva, hogy túl erős? Fájni fog!
    Rohadt gyenge a Kugoo elektromos fékje. Ezen nincs mit szépíteni. Valószínűleg
    ez a legkomolyabb (és legkomolyabban vehető) kritika ellene. Igen csak előre kell
    gondolkodni, ha derékszögben fordulnál. Vagy ha valahol (főleg a lejtőn) megállnál.
    A sebességelőnye a tény (még nehezebb pilótával is), de marginális, ha nekem is
    fent lesz a pneumatikus hátsó kerék, valószínűleg elolvad.:D Meg aztán, az M365
    is tuningolható, ha valakinek kevés lenne. De mondom, olyan tempót menni: áááá.

    Nekem az már nem normális közlekedés, pedig csak a rutin, meg az évek...:R

    Alkatrészek érdekelnének, mert ha dupla elektromos fék lenne rajta, jobban fogna.
    (Vagy persze értelmes megoldás a pneumatikus hátsó kerék beépített dobfékkel.)
    Csak az a baj, hogy esetedben nem lehet tudni, hogy mi a halott, és mi a jó: ha a
    fél órás videódból kiderül, akkor nagyon jó, de valahogy beletekerve se láttam meg
    a lényeget. Mondjuk tudnám értékelni, ha összefoglalnád, hogy mi tűnik halottnak.

Új hozzászólás Aktív témák