Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Ma mentem egy mini-karikát az M365-tel (a kollégámé). Iszonyatosan lefikázta a
    Kugoomat, ami nem nagyon esett jól, de persze részben igaza van, mindezt úgy,
    hogy ki se próbálta, mert nem merte, hiszen kvázi nincs rajta fék. (M365-ön gyári
    tárcsa: blokkolható vele a hátsó kerék 2 ujjal...) Ami a menettulajdonságokat illeti
    nagyon lomha* az M365, lustán indul meg, ha elveszed a gázt nem reagál rögtön,
    ha ráadod megint, szintén késlekedik ~1 másodpercet, idegesítő na...:D Viszont!
    Mivel VAN rajta fék, meg lehet vele állni, és a kollégám a 2000+ km rutinjával úgy
    ment vele, hogy alig bírtam követni. Gyorsulásom sem volt (hiába +100W), neki a
    20 kg súlyelőnye nyert, de mikor 25 km/h tempóról nyomott egy satut + befordult
    vissza az aluljáróba, hát én majdnem Budaörsig gurultam, mire sikerült lelassulni,
    és visszafordulni ugyanoda. Szóval a Kugoo nagyon NEM ilyen stílusra való.:R

    Mondta is, hogy szét fogom törni, amikor leugratok a járdáról: nekem ez eszembe
    se jutott soha. Kisebb padkákra rádobom, de egy rendes járdára/ról biztos nem.:D
    Mondjuk neki térdvédő+könyökvédő is volt. De amilyen tempót ment meg is értem:
    én nem ilyen stílusban nyomom, s nem csak azért, mert tizedét se gurultam még!
    És ő állítja, hogy lightosan nyomja. Végülis mindig lefékezett, csak én csattantam
    majdnem bele párszor, mert a Kugoo egyszerűen alkalmatlan ILYEN féktávokra.:DDD
    Azt most hadd ne firtassuk, hogy mit érez a gyalogos, amikor meglátja a tempóját:
    nem biztos, hogy fel van készülve rá, hogy azzal a vassal tényleg meg lehet állni...

    Egyetlen objektív előnye a Kugoonak, hogy nyélgázon síkon lassan megelőztem...
    1-2 km/h-val biztosan lassabb volt az M365. Iszonyat durva appja van amúgy, ilyen
    cellaszinten mutatja a töltöttséget a BMS, meg egyebek. Hogy hasznos-e? Biztos.
    Mindenesetre nagyon geek.:D Hogyaszondja, nekem az M365 Pro-t kéne venni.:D
    Hát nem tudom, arra, hogy kimenjek közeli a boltba, szvsz jobb a Kugoo.:))
    Kisebbre csukható össze, így feldobom a bevásárlókocsi aljába és mehetek befelé.

    *: de úgy, hogy közben iszonyat agilis, a srác átugorja vele úthibákat, meg ilyenek.

Új hozzászólás Aktív témák