Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throst

    kezdő

    Szerintem kevesen vagyunk akik az előd szériákkal toltuk ma meg már inkább minden Cod, pubg fele halad sajnos.
    Szóval kis tábor lesz itt de azért vagyunk akik szeretik.
    Nekem kevés az infó eddig.
    Úgy néz ki mintha csak Human vs Undead sablonos történet lenne és nem igen van utalás se eddig a többi fajra pedig a Kb széria egyik erőssége volt a változatosság.
    Már a legendben is egy csomó faj lakhelyét be járhattad és toborozhattál...
    A kiegekről meg ne is beszéljünk a warriors of the north hatalmas volt.
    Nekem a sokak által lenézett dark side pl egyik kedvencem volt nagyon sok ötletes kiparodizált elem volt benne végre nem egy mentsd meg a világot a nagy gonosztól...
    Miközben mégis az volt a vége XD
    Remélem itt is lesznek ilyenek.
    A morális rendszernek örülök mert újra játszhatóságot ad neki nem kis mértékben.
    Ha jól rémlik 5 féle út lesz és kihatással lesz a toborzásra is.
    Remélem az új rpgs elemek párbeszédek döntés hozatalok kimenetelei beválnak és nem csak marketing lesz mint a cp2077-nél.
    Ott ugyanis az első 20 perc meg pár szöveg választáson kívül nem sokat adott mivel kezdtél...

    Kicsit off de ajánlom még aki erre jár a Disciples: Liberation-t is:
    Hasonló game lesz is idén jön ki valamikor ősszel.
    Lesz itt is választási rendszer szabad választás döntés melyik 4 faj felé mész el ígéretes lesz.
    Ha úgy veszük a Kb széria a Homm mellett a Disciples széria is régen jól csenget.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • Throst

    kezdő

    válasz WATERDACA #3 üzenetére

    Csak ezek a törpe, sárkány, elementál, troll esetleg ork ilyen fantasy game defaultok.
    Én remélem lehet majd "rossz" oldalról is sereget szerezni mert az első részben is azokkal lehetett nagyon darálni.
    Mage klassz kimaxolva körönként 2 varázslat, rögtön beidézni 2 adag vadat(farkas vagy medve ugye ez random volt.) az ellenség íjászaihoz az leköti őket.
    Hátulról a Démonológusal meg necromantákkal szórni őket plusz velük is idézgetve kis sereggel is a 10x akkorát veszteség nélkül le lehetett hozni.
    Meg amúgyis nekem már herótom van a klisés save the world meg te vagy a az utolsó remény a sötétséggel szemben féle gamektől.
    Szerencsére a KB2 és az általam már említett disciples liberation esetében is eljutottak oda ahova pl. egy bioware már 10 éve hogy oké save the world game de legyenek döntéseid nem valami birka kötött játék legyen.
    Remélem nem csak díszlet lesz hanem tényleg változtat a gameplayen esetleg a végén több befejezést is add mert akkor ugye egy 80 órás game mindjárt pár száz óra lehet.

    A grafikától én meg ezt vártam. Alap hogy az alpha, beta stageben egy game retek kinézetű a fejlesztés vége felé szokták ez lecsiszolni. Ott a Last Epoch végig kísértem az alpha és beta állapotokat hát ott ennél drasztikusabb volt az ugrás.
    Az optimalizáltságtól én nem tartok szerencsére van hozzá vasam.

    Várjuk az infókat a Duke kiadást már a steamemben remélem meg is érte. :))

  • Throst

    kezdő

    Most azért elkezdtem félni az unreal engine 4-től nem kicsit hogy játszhatatlan lesz.
    A barnfinders nevű játék ami szintén ezt használja és idáig ment rendesen most nem rég kapott dlct mondom vissza teszem kipróbálom hát az eddigi 140-120 fpes helyet egy idő után már csak 20 fps szakad akad...
    Feltettem az agony unratedet ami szintén ue4 régen simán ment most itt is kb. 10 perc és 20fps...
    Mindegy le veszem a grafikát mit állítok semmi nem segít csak egy restart.
    Egy 3080rtx alatt ez siralom, mivel régen jól mentek ezek a gamek itt valami drivel gond lesz tartok tőle hogy nvidia téren.

  • Throst

    kezdő

    Szerintem megtaláltam a megoldást.
    Nem szabad teljes képernyős módban futtatni a gameket ue4 alatt.
    Rengetek fórumon olvastam ezt és be is jött...
    Az outer worlds esetében ezért nem voltak gondjaim mert ott ultra wide monitorra felbontás csak borderless windowed modeban van így úgy futtattam.
    Kíváncsiságból átraktam az agonyt és a barn finderst is rögtön se lag se fps drop.

    Végig néztem a faces képeiket hátha sikerül valamit észre venni ami extra.
    Igazából a harc részénél a rage skill mintha hiányozna van az alap attack defend parancs meg a spellbook.
    Félek egy szeretett funkciót kivettek mint a Sárkány, Valkűrök, Blacki voltak.
    Itt harci képeken hasonló sincs.

  • Throst

    kezdő

    Pár továbbiinfó a gameről: [link]
    Biztosan lesznek dlck kisebbek nagyobbak is van ami fizetős van ami nem.

  • Throst

    kezdő

    válasz WATERDACA #12 üzenetére

    Akkora nem mint a mai vérpistike battle royaloknak.
    De azért sok ilyen game azért a kiadók elvárásaihoz mérten szépen termelt.
    Pl. a Spellforce 3 azzal sincs teli a sajtó mégis 2 nagy kieget megélt most is hegesztik hogy a kiegekel összeolvasztva egy nagy game legyen plusz free modeot raknak bele és nem kérnek érte patchenként casht...
    Szóval azért nem hülyék ezek a kiadók megéri nekik is.
    Az hogy már a dlck is haladnak azt mutatja hisznek a projktben és azért egy cp2077 2.0 bakit szerintem nem csinálnak mert kevesebb mint 2 hónap a kiadás a promóban látottak hozhatók.
    Én amúgy red alerten meg úgy általánosan c&c-n nőtem fel de az általad említetek se kerültek el főleg a Homm.

  • Throst

    kezdő

    Erre mondták azt a fejlesztők hogy senki ne várjon witchert vagy dragon aget.
    De ahogy nézzem a loot rendszer is inkább vicc és a companion rendszert is dobták ezek szerint mert meg se említi egy teszter se.
    Az is kiderült a rage system is kuka már csak varázsolni lehet de mivel a manát össze kell szedni nem tudom hogy lesz e értelme a boszorkánnyal kezdeni.
    Ott ha kifogysz a manából annyi a harcos klassz legalább stabilan add passzívokat.
    Első ránézésre egy ki herélt kings bounty lesz...ezek után túl sok fajra se számítok majd esetleg dlc...

  • Throst

    kezdő

    válasz WATERDACA #26 üzenetére

    Hát nem az sajnos...
    Ez nem kings bounty game, 2005ös grafika, a harc rendszer vicc már az első térképen deadly enemyk úgy hogy fullos a seregem és mindíg vesztek min 1-2 egységet.
    Szóval nehézség állitás nélküli game amiben harconként mehetsz sereget venni. Plusz a varázslatok viccesek mage-el a damegem semmi kb spellekel pedig már felszereléseket is arra gyurtam.
    A camera katasztrofális a harc alatt.
    Egy simma xbox 360 konzol port érzése van az egésznek valamikor régről.
    Nem tudom mit fejlesztettek ennyit rajta mert elég amatőr munka max 20 eurót ha ér inkább indie szinvonal abból se a jobb.

  • Throst

    kezdő

    Sajnos nincs kezdő út!
    A szövegek meg minden full ugyan az bármit választasz...
    A farkasoknál még nekem se de ott volt a witch meg a élőholt falu az elején ott már vicces volt.
    Főleg a witch tonna ellementalal szerelkezve nekem volt kutyán, lándzsásom, gyógyítón, íjászom maradt egy nyilasom...
    Igen amúgy Palával jobb kezdeni azért csak Strongot kaptál neki a legjobb a leaderje több unitod lehet. Magel botrány gáz...kevés unit semmit nem sebző varázslatok...
    Az első térképen a várba verekedős csata elsőre bukta lett mert az élőholtjaimal próbáltam utána vissza bevásárol order unitokra mert ugye a morál miatt hiába verhetsz undeadet abból csak 2 fajta van raktáron azt meg nem keverheted morál miatt..
    Másodjára megnyertem maradtak a healerjeim a többinek annyi.

  • Throst

    kezdő

    Felénél kicsit tovább bírtam a gamet de törlés lett a vége.
    A kamera botrány, a grafika botrány, olyan az egész mint valami 2005-ös összecsapot game érzésre.
    Nincs skill tree csak egy vicc ami van helyette és a az egység választék is vicc, spellbook minek?.
    Komolyan semmi dönténs nincs benne pedig hú ha anarchiát vagy rendet választod de más lesz a game...ööö ja semmi különbség.
    Indie fejlesztők jobb sztorit és gameplayt raknak össze ez full ötlettelen.
    Próbáltan nehéz játéként élvezni nem fogott meg, trainerrel feltoltam a mozgás speedet nem lett élvezetesebb, aztán aranyat is meg manát is trainereztem de ettől se lett élvezetesebb csak kevésbé szenvedős a gyűjtögetés igaz érdemi tárgyat nem igazán tudtam venni mert 20-30 ezer aranyért kapsz 2 arcane vagy might skill pluszt...mana meg felesleges mert értelmes spell alig akad max amelyik minden egységednek add plusz fire dmg-et.
    Egyszóval unalmas, a videók a szinkron hangok a grafika lehangoló ekkora cashből 2021-ben.
    Amúgy azért nevezték csak Kb2-nek mert így sokak mint én is megvettük...de semmi köze hozzá semmiben.

    Sebaj okt végén jön a felmentés ettől a borzalomtól:
    https://youtu.be/Ue7krcI8CsI?t=266
    Igaz csak béta és a cutscenek és a hangok se teljesek de itt az első percről te döntesz milyen frakciót támogatsz és van befolyása a sztorira hogy cselekszel.
    Vagy 20 db csatlós akikkel külön lehet építeni a kapcsolatot vihetsz 2-őt magaddal a harcba.
    Rendes skill treek, rendes térkép és a game nem agyatlan lim lom gyűjtésről szól amit aztán el kell adni.
    Ja és vagy 4 térkép min frakciónként de ha jól láttam tán 5 vagy a 6 a vége.

  • Throst

    kezdő

    válasz Crus #42 üzenetére

    Hát azért mert nincs egység változás szintezéskor azért már nem Disciples ez hülyeség.
    Amúgy azt mondták hogy ez nem Disciples 3 ez egy független game az előző szériáktól.
    Disciples attól a game hogy abban a világban játszódik azok a factionok vannak benne és egységek és a lore. Na ez a kb2 esetében teljesen nincs max a világ neve de minden mást kukáztak ez nem ugyan az.
    A videók alapján és akik teszteltik a bétát mind nagyon pozitívak vele és dicsérik.
    A harc rendszer se rossz ezzel a back line passive skillekel.

Új hozzászólás Aktív témák