Új hozzászólás Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    az én nickem eredete:

    Még asszem 6.-ban suli bulit rendezett az osztályom és hát mint mindig nekem voltak a legjobb hangfalaim mivel apum a SAL-nál dolgozik és a hifi a kocsiba is meg mindenhol meg oldav ezáltal.Szal nekem voltak a legjobb hangfalaim a suliból mindig én vittem és valamelyik gyereknek volt egy DJ pultja és nem tudta használni.De mivel nekem volt a keverőpultom a hangfalakhoz senkit nem engedtem hozzányúlni szal mindig csak én voltam ott.Aztán megbirkoztam a feladattal és kezdetben (a buli előtt egy órával)elekezdtem gyakorolni és egész jól belejöttem bulira és a hülye osztálytársaim rámragasztották hogy dj és mivel Tamás vagyok becenevem Tomi ezért már akkor a sok majom angolosan gondolkozott és igy lett djtoomi(kiejtve dídzsétúúmi,djtúúmi).most mindenhol ez a nevem vagy a keróm tipusa Merida Kalahari 590.Már mindenki csak Meridának szólit szal djtoomi-nak semmi értelme de azért mégis. :)

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák