Új hozzászólás Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    hát nézzük csak.. régen KonfigÚr nickem volt, iylet nem használt-használ senki rajtam kivül... akkor kezdtem megérteni a szgépek világát, még kicsi voltam... Ezért Konfig, mondjuk.. Úr azért mert fiu vok, pl.... ebbben benne van hogy figúr is, hát igen egyedi ember vagyok... :D Xelo -> kitaláltam, de aztán észrevettem hogy már van egy ilyen cég is... és amióta ezt a nicket használom szinte márm indenhol bevan regelve :( MoTi-ON[X2] mee nemtom... ProTH.K.O. mert protkó, nem, nincs olyanom, csak tetszk.... vOrteX70K mert sajt ;] FEAR69 is sajtos.... DHebirD7 mert egyik bartnőm (barát és nő.. ;] ) madárnak hivott, de mivel sokakat hivnak, becéznek ugy, lett Bird, de máá olyan is volt sok.. szal lett The Bird, A Madár, de az is volt, de akkor átalakült a The Döre, ami meg Do lett mivel sok helyen nincs ékezet, de az meg fogyi volt igy De, és összealakult a Birdel és igy debird lett, de mert 7es a szerencse számom igy debird7 lett és DHebirD7 me kukac... meg azért is mert DH mert az az egyik driver moddoló csapat ami elgé jó cuccokat csinál és hát akkor má DH... :Y ............................................

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák