Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz dragonfx #5372 üzenetére

    no, megint tanultam valamit... azt hittem, hogy a dobátmérő a száma... no mindegy :D ez se lesz telepakolva.

    egyértelműen fenekezésre vettem, az úszózás valahogy nem az én stílusom (próbáltam, de nem jött be, mindig van valami áramlat, egy nagyobb tóban is, ami elviszi).

    viszont a saját káromon sikerült megtanulnom valamit, ami sehova nem volt leírva: ha fenekezel, és meglehetősen kellemesen megtömött etetőkosarad van, esetleg egy izmosabb végsúly, akkor mindig húzd meg a féket dobás előtt! legelső dobásnál nem volt meghúzva... szerencsére volt nálam sebragasztó. igen kellemetlenül bírja az embert érinteni, ha a jobb mutatóujját szétvágja egy 35-ös zsinór. vékonyabbról nem is beszélve.

    (amúgy a mai termés 3 tenyérnyi keszeg, 3 törpe meg egy naphal. már a fagyaszóban vannak... a naphal nem tudom, minek :D)

    a spiccet is kipróbáltam, valóban kicsi a 3m. csak a partszélbe tudtam dobni, ott meg ivadékhalak voltak, amik csak csipegették rajta a csontit, be se fért a szájukba. egyszer talán, lehet, hogy veszek egy hosszabbat, de nem fogom erőlteni.

    a pergetés tetszik, annak ellenére, hogy semmit nem fogtam vele (unokaöcsém meg sikeresen beszakította az egyik villantót az olcsóbbak közül). épp ezért erőteljesen izgatja a fantáziámat 9k-ért egy zárt házas spincast orsó (abumatic, abu garcia gyártmány, alsó fogású, tehát nem kell dobáshoz a botot megfordítani).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák