Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz CaNNa3IS #20618 üzenetére

    Hi,
    én a bluebird-öt próbáltam 2-10g-ban, nagyon érzékeny pálca viszont van benne erő, ezzel dobál sügérre az egyik félprofi ismerősöm, de ha balinnak kell odadobni akkor sem ijed meg tőle. Ez igazi mindenes light pálca nyáron. Mikor nincs vízinövény, télen-tavasszal akkor a savagear parabellummal pecázik.
    Nekem ennél a dobósúlynál kisebb kell, a 0,5-5g-os bottal szemezek, de lehet a rockstar 0,8-5g lesz belőle. Ha minden igaz holnap megveszem valamelyiket, kézben már voltak, nagyon meggyőző mindegyik.
    A mitchell orsót azért mondtam, mert bestbuy a kategóriájában, súlyban sokkal jobb mint a ryobi, nekem nagyon bejött, bár először én is ryobit néztem. Egy 2000-es van, az is könnyebb mint a ryobi 1000-ese, a mitchell 1000-es meg mégjobb UL-re.

    Zsinór:
    Monofilban lehet kapni elég sprőd fajtákat is, nekem nagyon bejött a berkley féle, az sokkal kisebbet nyúlik mint a többi, ezzel pergetek (UL).
    Nanofiltól elijesztettek, a fonott zsinórból pedig tényleg igaz, hogy minőségit kell venni. Vettem spiderwire-t, kalap kaki volt, pedig nem volt azért legolcsóv "nevis" kategória. Vettem power pro-t az nagyon bevált, tökéletes. A 8braid-et is néztem de egyik ismerősöm azt mondta neki nagyon nem jött be, mutatott képet is, hogy megtekeredett, tönkrement fél szezon alatt pedig minőségi cuccai vannak, így nem mertem megvenni, maradt a powerpro.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák