Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz hcl #3 üzenetére

    Anyámnak nemrég vettem egy iphone xs-t. 200 eur, refurbished, 2 év garival, német expertben (kb mint egy euronics Mo-n). Státuszszimbólum, ja. Előtte az én régi 6s-emet használta, ami kb 8 éves modell, most szűnik majd meg rá a rendszerfrissítés. Megintcsak státuszszimbólumnak kellett neki, gondolhatod.

    Gondolkoztam rajta amúgy, hogy magamnak is veszek egyet tartaléknak, az enyém lassan 4 éves. Anno valami 600 euróért vettem (a szintén 3-4 évig használt 6s után, mert én is ilyen sznob vagyok), le volt árazva, mint kifutó modell. Ha valami baja lesz, gondban leszek, az új iphone-ok nem jönnek be, a mini túl kicsi (meg nem sokáig lesz már), a normál meg túl nagy. Tudom, nejemnek mini van, a kölyköknek meg a sima. Amúgy egy aktuális alapmodell évek óta 850 eurón nyit, a korábbiakat 600-700 között megkapod, most is ennyi egy i12-13. Rendes droidos telefont sem kapsz olcsóbban, de arra legalább csak 2-3 évig van friss oprendszer.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák