Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    senior tag

    válasz stellaz #151 üzenetére

    És mégis egy közösségi platformnak aminek az volt a kiinduló pontja hogy az ismerőseidet felvehesd és kapcsolatban maradj hogy kéne működjön másképp? :P
    Még mindig nem értem az aninimitás problémádat, mivel mindent le lehet tiltani, fényképen megjelölést is, így a kezedben van a kontroll. Csak arról tudhatnak amit te engedsz. Ha meg nem akarod magadról megosztani ezt vagy azt akkor nem töltöd fel. Bár instagramon már van olyan is hogy "belső kör" vagy valami ilyesmi amire ha feltöltesz akkor csak az átalad beállított ismerősök látják azt, lehet hogy facebookon is van.

    Szóval még mindig a user a hibás, boldog boldogtalant visszaigazolnak ismerősnek, nem állítanak be semmit aztán meg fel vannak háborodva.
    Arra emlékeztet ez mikor a Twitter (?) bevezette a GPS megosztást posztokhoz, aztán valaki csak poénból mászkált a városban és mindenkihez odament hogy "Hello Natalie, láttam hogy itt iszod a kávét ezért én is idejöttem" - azt mindenki fel volt háborodva hogy honnan tudja ki ő, meg ne zaklassa mert hívja a rendőröket :DDD

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák