Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz ivana #59362 üzenetére

    Csak az ebike 1500-ért szállít minimum, tehát akkor a 3 kulcs máris közel 5000 Ft. Abban biztos vagyok, hogy minőségibb, mint a 3:1 nyílású kulcsok.

    Hasaggymeg, zoli03: köszörülni nem szeretnék, mert ha itthon csinálom, az nem lesz szemre sose párhuzamos, ha más csinálja drága, a 10+ e Ft-os agyakat meg nem akarom összeb*xni csorba szerszámmal azért, mert spóroltam 2-3000 Ft-ot. Megveszem, mert visszajön az ára az itthoni szervizzel, csak érdekelt, ki mit látott/használ.

    ---Lasali---: őszinte leszek, eddig egy boltban voltam (teljesen korrekt a tulaj), ott azt mondták, hogy tudják, hogy drága a Shimano kulcs, vegyek egy kisebbet, és köszörüljem fel... De rákérdezek majd náluk. Esetleg ha a kezed ügyébe kerül a katalógus, rápillanthatnál és beírhatnád ide, hátha mást is érdekel. :B
    A Parktoolt láttam, de az is 15-20 €-nak megfelelő Ft lenne, + még venni kell 17 mm-est, annyiból meg már ott van a linkelt 22/17, és 2 kulcsot adnak annyiért, tehát ha jól gondolom a kopást, az életem végéig elég lenne. :)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ivana #59362 üzenetére

    Sok a szerszám és kevés a hely...és ennek jó a fogása. :DDD

    (#59364) Crytec210...a pedálnak meg már újabb kellene,mert azzal biztos nem húzod az ajánlott Nm-re,ha meg mégis ,akkor lelazítani nem fogod később vele...viszont...a sima villáskulcs eddig nekem mindig jó volt a pedálokhoz.Picit szorul,de müxik...

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák