Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz 6030D #73003 üzenetére

    "Ha valaki beleássa magát, akkor látja, hogy mit miért érdemes fejleszteni, tartósság, súly stb. szempontjából."
    Nekem pont a tartósság a legnagyobb problémám. Egy ~500ezres bicikli tartósságban alig nyújt többet (sőt, kopó alkatrészekben akár még kevesebbet is), mint egy 100ezres (most a tesco gazdaságos kategóriát hagyjuk). Én szívesen áldoznék pénzt azért, hogy tartósabb legyen a kerékpár, de ez a kategória nem létezik, ahogy mész felfele árban csak a súlycsökkentés a lényeg.

    "Nekem valamiért az volt meg, hogy te SS/fixi-zel."
    Valószínűleg azért, mert kb. 2 éve tervezem egy SS/fixi beszerzését, és emiatt elég sok posztom fűződik ehhez a kategóriához :) De mindig elmaradt, mert egy SS/fixi-re 150-200k-t nem szánnék, alsóbb kategóriánál azért necces dolgokat hallani, használt gépet nem vennék, mert környékemen kevés van (az is inkább a tanyabike átalakítva kategória), ahhoz meg hogy folyamatosan túrjam az aprót és darabonként vadásszam össze nem nagyon érzek energiát. Plusz amíg a trekking gond nélkül kiszolgál, addig minek az újabb. Másik oldalról lényegében SS-ként használom, elől legnagyobb tányér, hátul 3. legkisebb, városban ideális, felesleges váltogatnom :)

Új hozzászólás Aktív témák