Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Csokicsibesz #137030 üzenetére

    Jó az összefoglaló,tetszett! :K ...a telód ha jól tévedek Reba,és meglehet nincs jól beállítva a nyomás benne,ezért érzed,hogy szétráz.Gumikban,főleg elsőben mennyi volt? Én azt tapasztaltam,hogy pláne ha nem vagy egy amolyan vadulós állat,és ügyesen kimozogsz amit csak lehet,nyugodtan hagyhatod bő 2cm-re a kezdeti beülést és 1,5-1-3 bar köré az első gumit,sokkal kényelmesebb és irányíthatóbb lesz a kerékpár eleje.Igaz nem versenyzek és 40 fölé sem mentem még terepen,de a 100 mm-ből 90-et helyben le tudok nyomni,úgy,hogy felugrok és teljes súllyal a kormányra terhelek.Nekem így kényelmes,és felütni is csak egyszer sikerült egy amolyan dirtszerű,egymást követő dombocskasorozaton,figyelmetlenségből.

    (#137032) bringasisti ...üzlet az egész,pénzért az anyjukat is eladnák,hisz még a kínai cenzúrába is belementek. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák