Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Na ez egy nehéz kérdés én nem vagyok smoker de vannak ismerőseim akik azok
    és hát rajtuk látom a dolgokat. pl. az két haverom tiszta depresszió lett tőle mondjuk az egyik olyan is.
    Meg persze egyszer láttam egy jointot nála ami két embernek is elég lett volna
    neki meg se kottyant.
    Meg a legfurább hogy nem is látom utána mindíg azt a klasszikus bevagyok tépve dolgot az a szétröhögöm az agyam.

    Másik haverom aki meg csak néha szokott: mondja hogy igen az a ''legjobb ''mikor nem leszel tőle szarul csak érzed hogy a szived hevesen ver és egyszerüen csak jönneka fejedből a pozítiv gondolatok nagy ötletek meg tiszta optimista leszel stb...de erről nem kell irnom gondolom :) de mondja hogy ez nála is ritka volt
    na mindegy szerintem tényleg van egy olyan réteg aki esetleg néha szív és csak ennyi ettől jól érzi magát és éli a rendes pogári életét meg minden
    de van aki már tulzásba viszi depresszióba zuhan meg stb ......és aztán meg kiprobálja elsözör csak a hasist aztán speed extazy és így tovább......aztán nem mindenki tud már megálljt parancsolni

    ja meg ugye a szemétkedések pl: hogy a kokót vagy a heroint belekeverika fübe :((( :(((
    eza legnagyobb szemétség de hát valljuk be ez a kőkemény pénzről is szól és azt ne felejtsük el. (javítsatok ki ha tévednék)pl nem rég lehetett hallani a híradóban hogy egy normális polgári életélő család pincéjében termesztettek füvet 5kg per hét :Y :Y :Y :Y :Y az nem lehet kevés zséé
    ja és a legfontosabb a legalizálás szerintem: NE mert a magyar ember nem érdemelné meg
    mivel nézd meg a petárda engedélyezését mi lett belöle moszkva tér háborus övezet lett :D :D :D :D :D és az ott levő zsernyákok kocsija mellé meg alá dobálták peterdákat meg a M@mut főbejárat elé.
    Szal szerintem a magyar nép ezzel pofátlanul vissza élt ezzel a lehetőséggel
    valakia kis ujját nyujtotta és mi leharaptuka a karját
    jobb ez így hogy mindenki petárdázik és nem mer kimenni mer tilos viszonta rendőrök szemet hunynak felette olyann értelemben hogy nem jön a különleges osztag a lakásodra ha egy petárdát löttél ki az ablakodból
    gondold el mi lenne ha legalizálnák mindenki a zsenyák elött röhögve rajta füvezne(najó ez talán túlzás) :))
    meg csomóan rászoknának akik egyébként nem ,meg nem is tom stb...
    ja és hülyeség lenne hogy csak felnőttek használhatják vagy 18 éven felül mert cigit meg alkoholt is mindenki betud szerezni BOLTBA simán akkor mért pont ez lene a kivétel
    és szerintem 12 évesen mondjuk korai lenne és könnyen befolyásolható lenne a gyerek
    a komolyabb drogokra is szerintem
    ez olyan mint egy kurv@ hangos hifi cucc amt lehet úgy is hallgatni hogy tekintettel vagy másokra meg a szomszédokra meg lehet bunkó módón üvöltetni és leszarni a szomszédokat csak rajtad áll hogy meddig tekereda ''hangerőt'' meg persze a társaságodtól aki esetleg azt mondja tekerd már föl hadd remgjen a padló :DD
    én még arra lettem volna kiváncsi mi lett volna ha legalizálják az alkoholt vezetésnél úgy hogy egy pohát bor megengedett kiváncsi vagyok mi lett volna annak a vége
    hiszen az első pohár bor után könnyen jön a másik :D :U aztán meg a karambol is :DD
    (ezt szerintem pont a petárda miatt vetteték el a petárda volta teszt hogy hogy reagála nép)szerintem

    bocs ezér a sok hülyeségér amit itt összehortam meg néhol talán a kicsi off ok miatt is :)) :U :DD

Új hozzászólás Aktív témák