Új hozzászólás Aktív témák

  • HEMP

    aktív tag

    Legelőször is tisztázni kellene, hogy mit keres a fű a könnyű drogok között... másképp: mit keres a sok szintetikus ''aztsemtudodmitveszelbe'' drog a könnyűdrogok között! Emlékszem mikor először kerültek be a köztudatba a pirulák, porok, ún. diszkó/partidrogok: kb. 1995 lehetett és rohamosan terjedt, ahogy a túlfogyasztásából származó ''balesetek'', tragédiák is. A fűnek azonban nincs halálos adagja, azaz akkora mennyiség, amit képtelen vagy magadhoz venni!
    A minőségét tekintve is volt hsz: tisztasága szempontjából is sokkal megbízhatóbb, mint a metampethamin és egyéb származékok, mert mégiscsak egy növény maga. Hozzáadott anyagok?? Ugyan már.. Gondoljatok bele, melyik dealernek érné meg anyagilag? Régebben hallottam olyat, hogy ''LSD-vel volt átitatva''. Hát ez mekkora baromság! Biztosan gyantásabb fajtát kapott az ember, aztán mikor fejreállt, elkezdte a hülyeségét.. :DDD
    Tehát vhol itt kellene elkezdeni az emberek tájékoztatását: nem mindenhol azt szajkózni, hogy drog, mint a többi, mert a laikus apuka-anyuka csak ezt hallja ki belőle! Iszonyattal hallgatom a médiákban az ''okos'' embereket, akik megtévesztenek mindenkit: az igazság már ferdült is, mivel MI nem kapunk teret, lehetőséget, nyilvánosságot, hogy eloszlassuk a tévhiteket! Minden tiszteletem Juhász Péteré és csapatáé, hogy a nyilvánosság és a tömegek figyelmének kivívása érdekében feláldozták magukat. Sajnos, ma Mo-n csak így lehet... (kedves, szeretett PH!-m is majdnem beállt az ''elnyomók'' közé, de hálisten mégsem!
    A függőség, mint sarkallatos pontja az ellenzőknek: statisztikák bizonyítják a holland példán, hogy a kemény drogok visszaszorultak a drogpolitikájuknak köszönhetően, tehát, hogy ''belépő-drog'' lenne elvethetjük. (Lehetne ellenpéldákat is hozni, de mindenki aki érdeklődik az új és ismeretlen után, az kipróbálja, aztán hall a többiről és ezen elv alapján nekimegy annak is... szerintem ez már azonban emberi jellem kérdése, nem összekeverendő!) Neves orvosok, pszihológusok vallották, hogy pszichikai függőséget okoz -mint a csoki!!- fizikait viszont nem: tehát elvonási tünetekkel nem jár, akarattal letehető! Nincsenek is füvesek ambulanciákon beesett arccal....
    Természetesen drog ez is, nem vitatom, de nem szeretem ezt a szót használni a marihuánára, ahogy az alkoholra, kávéra, cigire sem használjuk. Van a szónak egy hatalmas negatív töltése, amit nem bírok összeegyeztetni Joe bácsival! :R

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák