Új hozzászólás Aktív témák

  • ramrit

    tag

    Üdv mindenkinek. Micsoda jó kis topikok vannak itt,nem is gondoltam volna...
    Szóval, mostanság gondoltam hogy beszerzek valami új kávéfőző masinát. Elég régóta kotyogóssal toljuk, mellette 1-2 alkalommal, ha gyorsan kell, ilyen 3in1 vackokat is (szégyen,de a gyorsaság nagy úr) :-)

    Az igazat megvallva, a kotyogóson sokszor érzem hogy mintha minden kv ugyanolyan lenne, mert nem szeretek laragadni kv márkáknál,mindig tesztelem az ízlelő bimbóimat, így minden fajtát iszom, főleg hosszú kv, latte formában.
    Amelyik gép eddig igazán tetszett, az a családomban lévő DeLonghi volt, pedig a Szarvasitól kezdve a kapszulásokon (ezt inkább nem minősíteném) át, a Zepter (indokolatlanul drága és minősíthetetlenül hulladék kv-t főző) gépet is próbáltam, egészen az olasz profi gépekig (olyan 10000 Eurós cuccokon amiken dolgoztam is), jó persze ez utóbbi teljesen más dimenzióban mozog, mert ezek profi helyek, profi alapanyagokkal, de nem egy hétköznapi laza szerda reggel az otthonomban. :-)
    Szóval vennék valami olyat, ami megbízható, hosszabb távon kibírja és napi kb. 2x főzne. Nem túl drágára gondoltam, kb.olyan 30alatt. Annyi kritérium lenne, hogy olyan kellene, ami rögtön a csészébe főz, ha duplán tudja, az se baj :-)
    A fent linkelt Saeco gép megbízható?

    Debreceni vagyok, tippek esetleg hogy hol lehetne a multikon kívül beszerezni jó gépet? Jó áron a kávé forrásom megvan, márcsak egy baráti kis gép kellene, hogy főzzem a fincsi adagokat.

    Bocs ha egy kicsit hosszúra sikeredett, de gondoltam leírom, ha már nem tudok aludni így Szent Reggel :-)
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    felecsd'el

Új hozzászólás Aktív témák