Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoc

    tag

    válasz Nibiru #77990 üzenetére

    Na, látod, többek között ezért sem írok már terjengősebb gondolatokat a fórumon, inkább csak rövidebbeket, vagy semmit.
    Sajnos a fórumozás jellegéből adódóan ilyen - személyeskedés nélkül, úgy általánosságban - de simán előfordulhat hogy leír valamit az ember, aki meg olvassa az vagy hülyeségnek tartja, vagy szentírásnak veszi, vagy meglódul a fantáziája és hozzákölt, vagy csak egy részét értelmezi, esetleg félreérti, netántán más szájába adja az elhangzottakat, bármi előfordulhat.
    Itt van mindjárt ez a HX vagy DB kérdés, megmondom őszintén nem szívesen nyilatkozok erről. Nekem van egy tapasztalatom, számomra a T3 rendszer jött be legjobban. HX-re mint írtam nem térnék viszza, dual bojleres PID-es E61-et se vennék sosem. De ez én vagyok. Más meg meg se piszkálná a Catlert. Harmadikat zavarja a HX gépes hűtőcsapolás, negyediket nem. Ezért nem szívesen ajánlok senkinek semmit, max ha valaki kíváncsi rá és eljön, megmutatom a Catlert, megnézi hogy pl. hideg állapotról bekapcsolva 3 perc múlva milyet lehet vele húzni, aztán eldönti maga. Nekem teljesen mindegy ki mit vesz, döntést mindenki maga kell meghozza, azt hiszem szerencsés helyzet van pl. a 10 évvel ezelőtti időkhöz képest, mind termék a boltokban, mind összegyűlt és kipublikált "információ" van gazdagon a fórumokon, ez utóbbi talán több is mint kellene... :O :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák