Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Eladó Eureka Mythos!
    Normál állapot, a babtartálya kicsit mattos, mert az előző tulaj valszeg dörzsis szivaccsal takarította ki.
    Titán kések, amik jó állapotban vannak. Otthoni használatban sok-sok évig teszik még a dolgukat.
    Babtartály 3 kiló kilót kávét tud fogadni, de én nem használtam. Egy sima pvc csővel helyettesítettem, amibe 2-3 adagnyi kávé fér. Sokkal kompaktabb a gép ezzel a megoldással.
    Beépített tamperos.(én leszereltem a tampert, meg az előlapot is, de igény esetén visszaszerelem)
    220 voltos

    Van egy kis "hibája", ami se a használhatóságot, se az esztétikát, se az őrlemény minőségét nem befolyásolja.

    Az elején az elektronika, ahol lehet programozni sok sok dolgot, az felhajtható, mert másképp nem kivitelezhető a késcsere. 2 db pici fül tartja, amiből már az egyik le volt törve mikor vettem, a másikat meg én törtem le. Egy pici cellux darabbal fixáltam, szinte észrevehetetlen, ha nincs leragasztva se fog mozogni, mert késcserén kívül semmi jelentősége nincs a dolognak.

    A gépnek minden funkciója működik, minden gombja, tekerője...megvan.

    Képek hamarosan!

    Ár: 250000Ft
    Videó

    Használt daráló beszámítás lehet hogy érdekel az olcsóbb 100k alatti kategóriából, de most leginkább pénzre volna szükségem.

    Lehet eladó lesz egy tip-top Gene cbr101 otthoni használatból. Havi ~1kg kávé ment át rajta, az utóbbi időben annyi se. A vezérlője körül még a gyári fólia is rajta van, illetve van doboza. Lehet megtalálom a kis füzetét is, de azt nem ígérem. Első tulaja vagyok.

    Igény esetén van még 1 eladó Eureka Mythos, annak ha jól emlékszek az őrleményfinomság állító tekerője hiányzik, de csukott előlap mellet semmi jelentősége, mert ugyanúgy lehet állítani a szemcseméretet.
    Több részletet nem tudok a másik gépről, de igény esetén arról is tudok képeket, és részletes leírást.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák