Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz nyunyu #365 üzenetére

    Ja, vagy úgy. Olyan cégekkel nem állok szóba, semmi közük a kávéhoz. Cipőt a cipőboltból. :)

    Nem érzem túlárazottnak, mert majdnem olyan jó kávé, mint a kávéházi gépekkel készült, és kb. fele áron, és ha kell, hajnali kettőkor. Ráadásul egyesével van csomagolva, nem kell kettőt egyszerre megbontani mint pl. Lavazzánál, és a Lavazza sok tucatos doboza helyett tízesével tudok venni kapszulát, ráadásul 16 félét. Mivel főleg egyedül iszom, ezért nem lenne szerencsés, ha 150-et kellene egyszerre megvennem, viszont szeretem, hogy sokféle van. Konkrét összehasonlítási alapom Lavazzával van, ahhoz képest jobban ízlik sokkal, és hát a mennyiségek miatt ott is csak irodában működik a dolog, otthon nem, és kevesebb fajta is van.

    Az a kancsó hogy működik? Abban is van egy ilyen habosító izé, vagy csak egy sima kancsó? Látom semmilyen tűzhelyen nem lehet használni, akkor valami csak kell hozzá. Ja ikeás elemes pálcika tejhabosítót próbáltam, hamar elromlik és alig győzöd elemmel, az nagyon gáz volt, ez a nescafés viszont profi kis cucc, gyakorlatilag egy vízforraló, tejhabosító spirállal és teflonos belső bevonattal.

    Mindenkinek mások az igényei, nekem ez bejön.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák