Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Verdikt: A sicilia style semmilyen módszerrel nem főzhető le az odea giro-n úgy, hogy ne legyen keserű a végeredmény. És én bármennyire jobban favorizálom a sötétebb, étcsokisabb pörkölést/főzést, ez már nekem is túl sok. Aki még a kerítés túloldalán van(kotyogós, szarvasi, csatos), annak ez ízlik jobban (ráadásul jó hosszan főzve) és a világos citrusost nagyon fújolja. Én ugyan már most jobban megiszom a világosabbakat, azért még mindig az arany középút a legjobb számomra, de sajna olyan egyelőre (itt) nincs. Még a céges kávébeszerzés kifürkészhető útjait nem fejtettem meg, már azért látom kivel kell egyezkednem, hogy jó irányba terelődjön a dolog :)
    Mivel egyelőre kénytelen vagyok a kommersz vonalon mozogni, a jelenleg a legkiegyensúlyozottabbnak a lavazza qualita oro-t érzem. Mintha pont félúton lenne a világos és a sötét között, és mondjuk otthon már képes vagyok citrusos és csokis eredményt is kihozni vele, de az itteni automatánál elég nehéz az őrlési finomságon kívül bármi mást változtatni. Nem tudom hány kazánja van, és azt hogy kezeli gőz/forróvíz szempontból, hűtőcsapolásról se nagyon lehet beszélni, mert automatikusan visszafűti gőzképesre. Azért küzdök :)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák