Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Sk8erPeter #28 üzenetére

    Az első hozzászólásomban felsoroltam a web developer eszközöket. Így utólag visszaolvasva kihagytam az IE fejlesztői eszközét, rendben akkor legyünk percízek F12 indítja :D az Operáéról sem szóltam, de hát ki használ Operát? Nem linkeltem be őket, való igaz, nem magyaráztam el a használatukat, való igaz. De ezek azért nem ördöglakatok, elég gyorsan rájuk lehet érezni, tengernyi tutorial, dokumentáció mutatja be őket, a velük való javascript debugolást.
    Én még a mai napig sem érzem magam jó programozónak, bár fejlődök-fejlődgetek.
    És pont magamból kiindulva, a web developer eszközökkel azon segítettem emberünknek, hogy gyorsabban fejlődjön.
    De kezd parttalan lenni ez a vita, valószínűleg már rég megoldotta a segítségem alapján :)) emberünk a problémáját, mert azóta nem jelentkezett.
    Szerintem kimondottan visszafogottan fogalmaztam, visszaolvasva magamat, továbbra sem érzem leoltó hangnemnek. Maximum az alertes beköpésénél egy fokkal ingerültebben jeleztem emberünknek, hogy többre menne normális web fejlesztő eszközökkel, mert 2011-et írunk :DD

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák