Új hozzászólás Aktív témák

  • darkstreet89

    tag

    Sziasztok!

    Le írom ide az én történetemet, szerintem nagyon nem is tudok mit tenni, max feldolgozva tovább haladok és soha többet nem választom a jófogás oldalt vásárlásra. 2020.06.29-én az esti órákban beszéltem egy Sz. Kriszta nevezetű eladóval, aki Xbox One S "konzolját" kínálta eladásra. Hosszabb eszmecsere után a képek igazolták ,hogy talán tényleg "létezik" a konzol... meg állapodtunk ,hogy másnap utalok neki 15 ezret és a fenmaradó összeget majd rendezzük. Szépen elköszöntünk, fel se merült bennem ,hogy ebből herce hurca lenne. Hardveraprón azért volt már pár eladásom és vételem, nem is fordult meg a fejembe ez az aljas húzás (hisz mikor én vagyok eladó, nekem is plusz biztosíték,hogy a vásról tényleg érdekli az árú ,ha már fizetett bele egy kisebb összeget). Másnap keresett is ,hogy délelőtt volt megbeszélve az utalás (de nekem dolgom akatt és megcsúsztam vele), írtam is neki hogy dél körül a számláján lesz a pénz, nem is fordítottam nagy feneket neki, hissz ő is elakarja adni a cuccot ,persze hogy nem akarja, hogy hitegessem az utalással. Lebonyolítottam az utalást, számlával bizonyítottam (persze óvatosan ,hogy még is ha az ördög nem alszik), aztán cím csere zökkenő mentesen és kérdeztem, hogy mikor várhatom a csomagot, egyből mondta 1-2 nap és ott lesz,elköszöntünk szép napottal és innen kezdődött a furaság. Első sorban du körül úgy amblock eltűnt a hírdetés, majd ha megnyitom a beszélgetés ablakot, semmi nem található rajta, azóta írtam neki ,de törlődik folyamatosan az üzi (gondolom tiltott vagy törölte magát). Természetesen telefon kilőve és e-mail címemen értesítés nuku ,hogy nekem valamit is feladtak volna. Úgy gondolom ,hogy 2x vásárlásom során sikerült nekem is egy ilyen jómadárba bele lépnem aki még kitudja rajtam kívűl hány embert károsított meg 2 nap alatt ezzel a hírdetéssel. Olvastam itt az előttem írottakat, rendőrségre hiába megyek , szerintem szarnának rá, hogy az összeg se horrorisztikus. Csak ki akartam magamból adni és figyelmeztetni más embereket. Természetesen a banszámlaszám és a hozzá tartozó név is meg van ennek a jó madárnak.

Új hozzászólás Aktív témák