Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• udi

őstag

Olvastam a másik totyikban is a gondodat.
    Sajna vannak ilyen emberek itt is ez a baj :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

• udi

őstag

Huhh ez az account-os ügy látom szép volt :W

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

• udi

őstag

hozzáférési kód,de pontosan nem tudom hogy miről ment a vita,csak hogy egymásnak estek... :U

• udi

őstag

Figyelem ujabb csaló a láthatáron!!!!!!!!!
    TNTKFT (ujonc)
    Az egyik régi kedves vevőmet nyulta le egy PDA-val.Postán lett volna csere más PDA-ra de miután a barátom küldte a másik pda a fennt nevezett egyéntől nem érkezett meg.
    Most megy rendörségre a dolog,tuti elkapják mert név-cim megvan.
    Valószinüleg több embert is hasonló módon átvert ezért aki vele üzletelt az kérem vegye fel a kapcsolatot velem.
    (modikat is értesitettem)

• udi

őstag

Most jutottam csak fel hogy végre el is tudjam olvasni.Hosszú lenne az elejétől kezdeni a dolgot de sajnos a leírtak nem felelnek meg teljesen a valóságnak.A privátok amiket leveleztünk megvannak nem a levegőbe beszélek azzal amit írok lentebb.Több hónapnyi levelezést nem tudok most pár mondatban leírni.A lényeg:
    1 Elismertem a hibát elnézést kértem és felajánlottam a segítségemet még ha nem is személyesen én hibáztam
    2 A gyári hűtése helyett egy jobb hűtésre lett véletlenül elcserélve a kártyája (egy 5850-es karira véletlenül 5870-es hűtést kapott tehát nem rosszabbul hanem jobban járt)
    3 Felajánlottam hogy én fizetem az oda vissza posta árát is hogy visszaküldje ezt a jobb hűtést és ezt előre rá is rátettem a számlájára tehát neki nem került egy forintjába semmi
    4 Azóta 3 vagy 4 darab hűtést vettünk már potyára mert nem olyan volt egyik sem mint ami anno a kártyáján volt amit inkább nem is mondok hogy mennyibe került (ez idő és pénz)
    5 Felajánlottam neki hogy VAGY kap pár ezer forintot amiből olyan hűtést vesz amit szeretne VAGY megvárjuk a külföldről érkező hűtéseket amiben elvileg küldenek egy gyári hűtést ami bár nem XFX de gyári 5850-es és természetesen ennek is én állom a posta részét ugye
    6 Ami a legrosszabb és talán ezért lenne érdemes végigolvasni a privát levelezésünket az pedig a minősíthetetlen modor és szavak amiket és ahogy használ,ezeket csak és kizárólag azért nyelem le mert nem süllyedek az ő szintjére.Hajlandó vagyok megmutatni a leveleket,tiszta a lelkiismeretem.A stílus maga az ember,ez egy olyan mondás ami pont ide passzol,személyeskedéssel,bunkó stílussal,fenyegetőzéssel állok szemben én "gonosz" úgy hogy próbálok segíteni,mind időt mind pénzt nem kímélve.
    7 Hogy jön ez a komoly hűtés elcserélés kizáráshoz?Ezt nem igazán értem,ez a kérdés pedig a moderátoroknak szól.

Hozzászólok Aktív témák