Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• kvcska

csendes tag

Sziasztok.nekem is lenne egy kicsit fura esetem.Történt hogy rendeltem egy 6800gs vga-t.meg is kaptam,igaz kicsit többért mint amennyit megbeszéltünk telefonon.üsse kő.átvettem.gépből ki 6600gt,bele 6800gs.monitor lámpa zöldre vált,kép nincs.kiegészitö tápkábel nem volt benn,igy gondolván hogy ezért nem indul telefonáltam.közölte velem,hogy nem volt a dobozában nála sem,ha szerez egyet elküldi.majd egy hét mulva meg is érkezett a másnapra igért kábel.rá a vga-ra.igy sincs kép.monitor indul de kép nincs.hmmm.gondoltam havernál megnéem hátha ott jó lessz.nála sem jó,sőt három gépben is ugyan-ez a hiba volt.kép nincs.ismét telefon.azt mondta hogy küldjem vissz,és megnézi.vissza is küldtem de még eddig semmi.ez nekem megint plussz kp-m ba került.igy lett a 12900ft-os vga-ból,több mint15000 ft.nevet még nem irnák hogy kitől vettem,mert talán annyira becsületes lessz,hogy kicseréli,vagy a lóvét visszaadja.még csak most vásároltam előszőr a PH-n.de ez eléggé elvette a kedvemet. :((( még annyit hogy olvastam hogy nem nagyon szeretnek üzletelni újonccal.itt most én vagyok újonc és úgy néz ki hogy engem ejtett át egy régi motoros.(aki mellesleg elég nagyban nyomja)

vick

• kvcska

csendes tag

hát én még csak előszőr üzleteltem itt a PH-n.máshonnan már rendeltem cuccokat,de eddig senki sem akart leszedni 15e pénzzel..sajnos ez a nagy magyar valóság.én nem tudok belenézni a csomagba mielőtt ki nem füzettem,igy csak utána derült ki hogy a vga egy nagy sz*r.most meg futkározhatok a pénzem után...és akkor még jó ha visszakapom...ez ám a jó üzlet... :((( ((persze kérdés hogy kinek!!)

[ Szerkesztve ]

vick

• kvcska

csendes tag

Sziasztok.szeretné megosztani veletek egy nagy átverést,ami velem történt.adott egy kereskerdő legyen G.rendeltem tőle 6800gt-t.elküldte,mikor megjött beleraktam gépembe ,kép az nem volt.felhivtam G-t.azt mondta hogy kell hozzá kiegészitő táp kábel,ami persze nem volt a csomagban.azt mondta szerez egyet és elküldi.majd egy hét után meg is érkezett a kábel.mondanom sem kell hogy igy sem volt kép.felhivtam,azt mondta hogy küldjem vissz majd megnézi.mivel én dolgoztam az ünnepek alatt,feleségem feladta a csomagot de sajnos levélként.ez dec 27-én történt.felhivtam azt mondta hogy jan-4.ig nem lessz mert szabin van.jan.7-én felhivtam azt mondta hogy még nem kapta meg.s mivel nem volt otthon valoszinü hogy visszahozza nekem a postás.most jan 21van.csomag nem jött vissza.postán voltam ott azt mondták hogy ha nem jött vissza,akkor azt át kellett vennie valakinek.Ő azt mondja hogy nem kapta meg.hát ez van.szerintetek van esélyem rá hogy visszakapjam a lóvét,vagy kicseréljék a karit.mit lehet ilyenkor tenni.

köszönöm a segitséget :W

vick

• kvcska

csendes tag

hát igen én is azt szeretném tudni hogy hol van a vga!sima levélként lett feladva.mivel nem érte el a 2kg-ot.szerintem itt nem a posta a hunyó.

vick

Hozzászólok Aktív témák