Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    válasz Sk8erPeter #4677 üzenetére

    elnézést. megpróbálok nekifutni újra. jsfiddlet ebben az esetben nem igazán érné meg összerakni, mert ott természetesen megy, más gond lesz. az egész kódot meg nem szeretném bemásolni, de ezúttal pontosabban fogalmazok.

    tehát van egy fileTree mappákat, fájlokat faként ábrázoló cucc. annyit tud, hogyha dupla kattintás van egy mappán, belelép, ha egy másikon kattintunk ismét duplán, akkor bezárja a régit, kinyitja az aktuálisat.
    ez egy webről beszerzett félkész megoldás továbbfejlesztése.

    namost ez egy divben van (fileTree id-vel) elhelyezve.
    mellette egy másik divben egy table található, amibe a mappák, fájlok kerülnek, immár attribútumokkal is ellátva, soronként.

    ami megy: filetree teljesen, de a jobb oldalon lévő részletes nézet egy "frissítés" gombbal frissül csak. ez a probléma, azt szeretném, ha a fileTree egyik listaelemén (ezek vannak benne) kettőt kattintva nem csak betöltené magának a mappa tartalmát, de egyben frissülne a táblám is.

    a nehézség, hogy ez egy "behúzott" js fájl, connector scripttel, nem egy aspx-ben van minden, így hiába írnám át a fileTree js fájlát arra, hogy ugyan az én ShowDetails() functionomet futtassa le, ami frissíteni a táblát, nyilván azt sem tudja, miről van szó.

    próbálkoztam már a div-re magára ondblclick-re rárakni a ShowDetails()-t, de nem igazán szereti egészen addig, amíg át nem konfigolom a fileTree-t úgy, hogy ne dupla, hanem sima kattra hozza be a mappa tartalmát.

    azaz az jött le, hogy 2db dblclick-et nem szeret, vagy az egyik felülírja a másikat. franc tudja. nem vagyok nagyonotthon a javascriptben. :( :O

    ha valami nem 100%-osan érthető, bármikor "javítom" a leírást utólag :)
    van valami ötletetek?

Új hozzászólás Aktív témák