Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saintex72

    aktív tag

    Írtam egy fél oldalas hozzászólást, de valamiért elveszett.
    Röviden, kínai vacak prémium áron. Soha nem jön rá frissítés többé, ha mégis akkor csak azért, hogy kivegyenek funkciókat belőle pl iránytű. Nem vízálló és nincs is rá garancia hiába vannak úszás programok benne. Nulla support. Saját tapasztalat, de bármilyen mobvoi fórumot érdemes vásárlás előtt felkeresni, csak negativ hozzászólások.
    Kaptam kupont ehhez az órához is hátha elment az eszem, természetesen nekem sem működik ahogy másnak sem, ez tökéletesen jellemzi a céget.

  • saintex72

    aktív tag

    válasz barthez #18 üzenetére

    Lehet már senki nem olvassa ezt a topicot de.....
    Örülök, hogy minden rendben van az óráddal és örömmel használod, de van pár dolog amit lehet nem tudsz róla vagy nem használod benne.
    Megjelenéskor vettem az ultrát, ha megnézed a promókban kiemelik az úszás programokat benne, sajnos 10-ből kilenc beázik és nincs rá garancia, tehát a gyártó nem garantálja a vizállóságot ha úszol benne. Az egyik fórumon láttam egy válaszlevelet a mobvoitól, hogy sós vagy klóros vízben való használat nem javallott. De bármelyik fórumot megnézheted tele van reklamációval. Az enyém is volt már egy pillanatra vízben, de úszni nem mernék benne.
    Szintén az összes teszt, promó megmutatja a gyári iránytűt. Nos már az első darabokból is hiányzott, de le lehetett tölteni rá az áruházból egy nem gyárit. Az első "frissítéssel" kikapcsolták, az iránytű azóta nincs benne. Nem írtak róla semmit csak a lúzerek egyszer észrevették, hogy nem működik és kész.
    Ekkor már késő volt visszaküldenem tehát írtam a gyártónak, hogy most akkor mi van? Én túrázni és kajakozni, úszni vettem és most már egyik sem játszik. Sajnos még nem volt az elmúlt több mint egy évben idejük válaszolni.
    A fizetés órával néha működik hiba nélkül, már készpénzt is vettem fel vele, de teljesen random kéri a Google wallet jóváhagyását tranzakcióknál. Tehát ne indulj el telefon nélkül, akkor minek?
    Sokszor megszakad a kapcsolat a telefonnal, felhőcske áthúzva. Ha a kajakban ülök és mondjuk bejön egy telefon vagy én hívnék, nagyon sokszor kéri a telefonról indítsam a hívást. Wtf.
    Ha már beszélek telefonon random átveszi a hívást, random.
    Wear os. Már a megjelenéskor az volt mondva, hogy ez még a wo2 de ez lesz az elsők között ami megkapja a wo3-at.
    Én akkor tettem le az òrát amikor már nem csak a strava stb. hanem a Google saját appjai sem támogatták a wo2-t. Tudom azóta újra van rajta g maps de pl. Viber app már nincs.
    Az üzemidő sosem érte el a három napot ha nem kapcsoltam ki wifit, gpst.
    Az ébresztés nem működik essential módban, ha van rajta zár akkor hiába vált normál módba akkor sem ébreszt amíg fel nem oldod.
    Ahogy írtam, egy kínai vacak.
    Azóta sportoláshoz egy amazfit trex2-használok hívást nem fogad hála az égnek, fizetni nem tudok vele, de sosem szakad meg a kapcsolat, vízálló, van iránytű, sokkal fluidabb, minden bekapcsolva rajta és egy hét után 75% az akku.

Új hozzászólás Aktív témák