Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz zsiga667 #71 üzenetére

    Jaj, felejtsük már el azt, hogy a másik embert a mi véleményünket sértő véleményéért feljelentjük!

    Mi a sértőbb, ha téged kurvaanyáznak vagy ha valaki mást akit ismersz?
    a kurvaanyázás és a világnézet egyes elemeinek karikírozása szvsz nem ugyanaz. de felőlem lehet ugyanaz is, ugyanis aki engem kurvaanyáz, azt nem tekintem értelmes embernek, így nem foglalkozok vele. sajnos kisebbség vagyok ezzel a hozzáállással, ezt tudom, de egyszerűen engem kurvaanyázással, meg egyéb szitkozódással nem lehet megsérteni.

    De ez mellékszál, a lényeg az, hogy az arabok mohamedjéről nem egy arab lapban, hanem egy európaiban tették közzé a rajzokat, és Európában a vallási alakok kifigurázása elfogadott (vagy legalábbis remélem, hogy az). ez olyan dolog, mintha én a házamban felállítok valami egyes vallásokat sértő dolgot, aztán valaki elkezdené püfölni az ajtómat, hogy látta az ablakból (vagy mondjuk látta, amikor beengedtem melegedni), kérjek bocsánatot, meg egyébként is megdöglök. ez elfogadható szerinted?

    És hogy miről is beszélünk? nem, nem Tüntetés közbeni károkozásról, autók, épületek felgyújtásáról, rohamrendőrök megtámadásáról, hanem terrorral való fenyegetőzésről.

    Mellesleg az autók, épületek felgyújtása, rohamrendőrök megtámadása hiába része az európai kultúrának, attól még visszataszító és undorító.

Új hozzászólás Aktív témák