Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz tildy #8938 üzenetére

    Nézd, 3 nap alatt nem lehet egy rendszert, egy telefont és annak minden koncepcióját elsajátítani. Még ki se "hült" a kezedben, máris jöttél a problémákkal, és minden hozzászólásban oda jutottál, hogy a jó öreg dézid mennyivel jobb. :U Egyik haveromnak van egy Sensatione, ami klasszisokkal jobb telefon, mint a dézi, hisz ugyanannak a gyártónak egy későbbi, erősebb modellje. A görgetés úgy akadt rajta, mint állat, folyton belassult, hol így reagált, hol úgy, üvöltött róla az optimalizálatlanság, pedig teljesen gyári volt. (Vagyis pont ez a baj. :U ) Persze a csicsa megvolt, sense, meg widget meg minden kutyafüle. A iOS egy más világ, ott rend a lelke mindennek, a homescreen pedig egy launcher felület, nem pedig egy kesze-kusza vágódeszka, mindenféle összetákolt widgettel. Igazából iOS-re is szinte minden megvan, JB után meg akár még androidossá is varázsolható a UI. Egy bökéssel bármelyik app-ben benn vagyok, attól hogy ez a HTC-n egy fölösleges animálódó felületen keresztül történik, még nem lesz kényelmesebb. Ellenben iOS-en sokkal jobb az értesítési rendszer, azt állítok be, amit akarok. ergo nem barangolok fölöslegesen a telefon, helyette az adott alkalmazást keresem minél gyorsabban.

    Természetesen nem csak iPhone-osok írhatnak ebbe a topikba, de te a kezdetektől fogva (kb. 1 nap használat után) azzal jöttél, hogy mi nincs ezen a telefonon, ami a dézin van, ahelyett, hogy elkezded volna csendben használni, aztán ha nem megy, akkor visszaváltasz. Igazából az a zavaró, hogy minden hsz-ed a droid témánál köt ki, így fogalmam sincs, miért az iPhone topikba írod le ezt. Ahhoz pedig szerintem kérdés nem férhet, hogy amennyi idő után te feladtad ezt az egészet, annyi idő alatt nem lehet se kiismerni, se megszokni egy rendszert. Főleg nem a JB-s lehetőségeket. Én is elég régi motoros vagyok, voltak, akik imádták az iOS-re váltást, mások visszaváltottak, de olyanról nem tudok, aki maradt volna iPhone topikban (még ha off is) a droidról írogatni. Az pedig egyértelmű, hogy a minimális erőfeszítést se tetted meg, hogy megbarátkozz ezzel a rendszerrel, közben úgy írsz róla, mintha ismernéd. :U Meg, hogy jobban tetszik a fekete alapú menürendszer... Tök nyilvánvaló, hogy a fehér alapon fekete a természetes, nem pedig fordítva. Persze, hogy semmi nem tetszik, hisz a sz*rhoz szoktál hozzá. :U A legtöbb iPhone tulaj hónapokig kérdez új dolgokat vagy barátkozik a használattal, te eddig el se jutottál, innentől fogva ismered a francot. :)

    Vadászcsiga!

    Jaja, HTC one X, nem pedig three X :DDD

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák