Új hozzászólás Aktív témák

  • shai-hulud

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnap lettem boldog tulajdonosa egy "régi" iPad 2-nek.
    Gondoltam megosztom én is az eddigi tapasztalataimat a tabbal kapcsolatban, mert annyi hasznos (és persze néha alaptalan és haszontalan) információval segített nekem ez a topic.
    Bátran mondhatom, hogy szinte az egész topicot végigolvastam, meg persze az androidosokat is, mielőtt rászántam magam a vásárlásra.
    Nem túl sok alapvető szempontnak kellett megfelelnie:
    - weboldalak böngészése (kényelmesen wifi-vel az ágyból)
    - Facebook menjen rajta szépen (az asszonypajtásnak)
    - Viber a beszélgetésekhez
    - filmnézés Plex szerveren keresztül wifi-vel
    - könyvek, magazinok, esetleg képregények olvasása
    - képek nézegetése
    - kisebb játékok futtatása, 4 éves kisfiam részére (persze apuci sem maradhat ki :) )
    - esetlegesen e-mailek küldése fogadása
    - jegyzetek készítése munkához
    nos úgy gondolom, hogy ezeket a tulajdonságokat mind kipipálhatom és elégedett vagyok.
    (Nem szeretnék rajta torrentezni, erőműveket igénylő játékokat futtatni, skineket cserélgetni stb.)

    Mivel már van tapasztalatom az Apple termékekkel (mac környezetben dolgozom 1998 óta, iPhone4-em van) ezért maradtam meg az iOS mellett. Most gondolhatjátok, hogy ismét egy elvakult alma fanatikus… de nem, minden eshetőséget számba vettem.
    (Ár/érték/tudás/mire van szükségem és mennyiért/illeszkedjen az eddigi futtatási környezetembe.)
    50k-ért jutottam hozzá (igen, mondhatnátok, hogy van ennél olcsóbb is használtan, de megbízható tulajtól vásároltam, nagyon megkímélt állapotban)

    Azt kell mondjam, eddig sok negatívumot olvastam itt a 8-as OS-ről (épp ezért féltem is egy olyan tabot venni, amit már frissítettek), nekem eddig nem volt bajom vele még ezen a viszonylag régi vason is szépen fut (nekem nincs szükségem jailbreak-re, a telómon sem volt és azóta is megelégedéssel használom, pedig már az sem mai gyerek).

    Egy szó, mint száz örülök, hogy végül ennél maradtam, és ajánlom mindazoknak, akik nem hardcore felhasználók, hanem csak egyszerű júzerek, egyszerű igényekkel, valamint megbízható masinát keresnek elfogadható áron.
    Merem állítani, hogy ez a tab még 2-3 évig biztosan ki fogja elégíteni az igényeim(et), esetleg aksi cserére lehet szükség majd.

    Remélem segítettem azoknak a felhasználóknak, akik Apple tabletet szeretnének, de nincs rá 100k vagy esetleg több a zsebükben.
    Köszönöm a figyelmeteket, esetleges kérésetekre szívesen válaszolok (ha tudok).

Új hozzászólás Aktív témák