Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz Noxy #31985 üzenetére

    "Meg kérdezhetem, hogy miért nem használtad az iCloud mentést is?"

    Én meg azt kérdezném miért kéne? Miért menteném oda, ha 5GB áll rendelkezésre, nekem meg 16GB-nyi adatom van? Mivel lesz az jobb nekem, főleg, hogy állandóan ezzel fog akkor bíbelődni a gép, hogy oda menteget, lassítva a rendszert. Elsők közt van ajánlva, hogy gyorsítás érdekében a mentegetéseket iCloudba ki kell lőni. Főleg, ha mezei felhasználó úgy tudja, a biztonsági mentést az iTunes megcsinálja. Ráadásul ha biztonsági mentésről van szó, én nekem az volna evidens, hogy le is menti a dolgokat, nem csak kiszelektálja, hogy szerinte mi kell meg mit nem. Ennél még a Windows is okosabb meg egyszerűbb. Minden esetre, 40 év alatt sose láttam még olyat, hogyha adatmentést akarok, és van biztonsági mentés opció, akkor még ahhoz plusszba nekem kell manuálisan másolgatni 3. féltől származó fizetős szoftverrel adatokat, hogy utána is meglegyenek. Lehet van ilyen, csak én ezt nem nevezném felhasználóbarátnak. És akkor és még nem is anyukám vagyok, aki azt sem tudja mint felhasználó, mi az a biztonsági mentés.

Új hozzászólás Aktív témák