Új hozzászólás Aktív témák

  • tinti10

    újonc

    Sziasztok, én pont ma kaptam meg az új ipad mini retina készülékemet. T-home-n belül vásároltuk online, kedvezménnyel. S hát nem is tudom, hol kezdjem. A problémám az, hogy nem tudom bejelentkezni az app store-ba. Létrehoztam egy apple ID-t amivel a gamecenterbe sikerült belépnem, de amikor az app store-n akarok ezzel a fiókkal bejelentkezni akkor azt írja ki, hogy "this apple ID has not yet been used in the itunes/app store. Tap review to sing in, then review your account information. rákattintok a review-re és folyamatosan kér ien adatokat pl h melyik országban lakok. (s az egyik hiba amit észre vettem h nem mindig reagál a next gomb) Aztán a végén ezt írja ki: "your session has timed out. Please try again. code: 5107" Már többször próbáltam újra és újra bejelentkezni de semmi nem használ. Próbáltam a neten rákeresni a problémára és hát nem sok mindent találtam. Esetleg ti tudnátok segíteni?

    A másik dolog, hogy mikor bekapcsoltam 80%-n volt az akumulátor az utóbbi 1-1,5 órában amikor próbálom ezt a gondot megoldani 15%-t csökkent. Ez normális? (nem volt még apple termékem de a zte-m tovább bírja)

    [ Szerkesztve ]

    "Kamikaze airplanes in the sky Are we going down or will we fly"

Új hozzászólás Aktív témák