Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz kezo0 #25904 üzenetére

    Ma megnéztem egy iStyle-üzletben egy kiállított minin és egy Air-en is: mindkettő ugyanezt produkálja. 13.1.2 volt rajtuk, és akár smart HDR-re, akár manuálisan bekapcsolható HDR-re voltak állítva, hiába volt bekapcsolva, hogy mentse el a normál fotót is, mindig csak 1 db, jelölés nelküli fotót készített a camera app. Szóval ez a bug nem egyedi.

    Továbbá a Fotók appban a Fotók/Évek v. Hónapok v. Napok nézetben ugyanúgy nem ért végig az állapotjelző csík (ami azt mutatja, hogy még mindig a fotók rendszerezésén dolgozik), mint nálam. Pedig azokon a kiállított Pad-eken messze nincs annyi fotó, mint az enyémen... Mondjuk azt nem tudom, hogy egyáltalán vannak-e zárolva valaha, vagy éjjel-nappal megy rajtuk a bolti demo.
    Szóval nem tudom eldönteni, hogy ez rendeltetésszerű működés-e vagy hiba. Sokat segítene, ha valaki azt írná, hogy nála ezekben a nézetekben, ha legörget legalulra, már nincs ilyen állapotjelző csík. Vagy ha mások is megírnák, hogy náluk is van, ne izgassam magam. :)

    [ Szerkesztve ]

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák