Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #23714 üzenetére

    Megjegyzem azért vannak Apple termékek amit tetszenek, ha kéne táblagép iPad-et vennék, nem pro-t, mert arra nincsen szükségem, de egy sima változatot igen, talán a legújabb minit, de végülis ami anyukámnak van, az is jó, olyat már igen olcsón be lehet szerezni.

    Teszenek az Apple laptopok is egyébként, abból is elég lenne nekem nem-pro változat, hisz alapfeladatokra kéne csak főleg, és igen elegánsak.

    Az iMac csak a design miatt kéne, egyébként nagyon nem nagyon praktikus a PC-hez képest.

    Az iPhone nem tetszik nekem egyáltalán, izgalmasabbak a Droidok nekem, szóval már itt megbukik a "hagyjad ott a google-t". Tök felesleges szivatnom magam.

    Az Earpod/Airpod pedig no komment

    Szerintem egyébkpént akkor jár a legjobban az ember, ha minden cégtől a legjobbat választja, Táblagépből vesz egy Apple-t, Laptop vagy telefon ízlés kérdése, és windows PC-t(jó az iMac is nem leszólom, tetszik, csak nem praktikus), keresőből és társaiból meg a Google, mert az a legjobb. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák