Új hozzászólás Aktív témák

  • madMate

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni 1. generációs iPad-ről lenne szó.
    A sztori: szállodában dolgozom, a vendég otthagyta az ipad-ét és mivel nem jelentkezett érte, 3 hónap után megkaptam. Próbáltam bekapcsolni, nem reagál. Töltőre rádugva villog az Apple logo. Sokat utánaolvastam, mondom miket próbáltam:

    - Hagytam töltőn 10-12 órát, szóval nincs lemerülve.
    - Power és Home gombot ha nyomva tartom, megjelenik ez: http://cdn2.pcadvisor.co.uk/cmsdata/features/3448684/iPhone-exit-recovery-mode-1.jpg
    (usb kábel, nyíl, iTunes logó)
    - PC-re csatlakoztatva legfrissebb iTunes nem ismeri fel az eszközt, eszközkezelő > USB-vezérlőknél sem jelzi ki, hogy bármit is csatlakoztattam, DE amint rádugom a gépre ugyanúgy viselkedik mintha hálózatról tölteném.
    - Ha nincs hálózatra, vagy gépre dugva USB-vel, semmire nem reagál, teljesen halott.

    Szóval gondolom nem kuka az eszköz, max szoftveres baja lehet, (esetleg akksi?) csak nem értem, ha gépre csatlakoztatva elkezd villogni az apple logó, és az itunes-os logot is elő lehet hívni, akkor miért nem látom az usb portoknál hogy ismeretlen eszköz csatlakozott vagy valami? (végigpróbáltam az összes porttal)

    Ha valami ötletetek lenne, írjatok! Köszönöm!!! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák