Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Intruder2k5 #1 üzenetére

    sziasztok

    a körítést nem írnám le, hanem próbálom a lényeget
    set top boxot kötöttem be és azóta a digitális adás teljesen szétesik (a hang szintén), pixeleződik, nézhetetlen, viszont analóg nincs látható probléma
    a splitter másik ágán jónak tűnt az adás stb-szal és dvb-c tuneres tv-vel is (friss a dolog, még nem igazán tudtam tesztelni)

    néhány hónapja a szolgáltatótól voltak szerleni, mert az analóg jellel is voltak gondok, de gyorsan kiderült, hogy a fali csatlakozók vágtak le a frekvenciatartományból, így azokat meg kellett szüntetni

    mivel voltak kint és gondolom leellenőrizték, hogy jó e a jel a végpontokon is, ezért arra tudok gondolni, hogy elképzelhető lenne, hogy a csatlakozók mehettek szét, vagy éppen a splitter adta meg magát az eltelt időben?
    mielőtt végigfutom a várost gondoltam azért megkérdezem, hátha

    a karácsony miatt van rá esély, hogy csak jövőre érne ki szerelő, amivel nem lenne gond, mert úgysem tvzek, de mivel most megy a darts vb, így viszonylag gyorsan szeretném megoldani a problémát
    köszönöm

    mod
    teljesen el is felejtettem, hogy nincs még ünnepnap sem, ráadásul 22-ig van ügyfélszolgálat is, így elméletileg holnap jönnek is megnézni

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    válasz LOTR #1010 üzenetére

    hoztak egy más típusú szintén új stb-ot, ezzel jónak tűnik már a dolog (állítólag ezek sokkal jobbak és kevésbé érzékenyek a jelhibákra, mint amit előzőleg adtak)

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák