Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz kem #20944 üzenetére

    azt én most meg nem mondom neked,,,,attól függ mennyire kell szinezni,,,és ugye áttünéseknél még több is lehet....de hogy őszinte legyek, egyszer rá nem néztem még mekkora is egy "kiollózot" kocka! ha pedig a végterméket(DVD) kérded,,az meg megint attól függ milyen hosszú az épp aktuális anyag, és azt milyen bitrátával, tudom tömöriteni, hogy ráférjen egy, avgy két lemezre! (hiszen dvd-be kódolni ugyancsak tömörítés,,,DVavi-ból) Alá támasztani neked most számokkal nem fogom tudni az állitásomat,,de nem a háttértár lassusága az ami határt szab a boldogságomnak...abban biztos vagyok....itt attól függ a dolog, hogy a bemeneti és a kimeneti kodekek mennyire tudnak össze dolgozni...és mennyire tudják kihasználni a vasat,,,mert lehet hogy pld a kimeneten már végezne a cucc,,de várnia kell még az előző feldolgozására...vagy mi....ezek valszeg igy ebben formában hülyeségek amit irtam,,de valami ilyesmit magyaráztak annó a szakik....én ilyen mélységekbe nem folytam, és nem is akarok folyni....használnám a cuccost ha lehet...a vas(raid0) pedig nem kevés az elvárásaimnak...annyira azért nem bika a q6600 3.2-ön :DDD :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák