Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #7901 üzenetére

    Szia Bubus! Sziasztok Mind! :D
    Mai napon is ügyet intéztem telefonon. Teletankoltam a kocsit, amiért hülyének néztek, mert holnaptól olcsóbb lesz és elintéztem a dominó kártya adategyeztetést személyesen, mivel speciális kártya, online nem lehet.
    Egyszóval nem volt időm válaszolgatni.
    A NOVA 5T egy rakás, jó teló. ;]
    Szóval ANDROID a te kérdésedre válaszolva, egyetlen hibája a készüléknek, hogy nem tölthető kikapcsolva, mert nem csak a Recovery indul el töltéskor, hanem elindítja a szoftvert is, kikapcsolt állapotban töltéskor. Érthető legyen, amikor rádugod tölteni, akkor bekapcsol a telefon.
    Frissítési mechanizmus = kuka, vagyis Huawei szokás.
    Működés megfelelő, a napot kibírja kb. 6-7 óra kijelző idővel és folyamatos mobilnet, folyamatos 3x-os email szinkron, folyamatos többes Bluetooth kapcsolattal. Nap végére, kb 25%. Egyéb a zenehallgatás, kb, 60db kép készítése vakuval. Facebook, Messenger és egyéb ilyen, semmi nincs.
    A 10-es droid óta, jobb a képminőség és jobban talál fókuszt. Az este mód valami fenomenális, a kollégám pont múlt éjszaka jegyezte meg egy képre, olyan mint ha nappal készült volna. Üzleti titok, azért nem osztom meg a képet. (kültéri nagy területű kép)
    Hálózat stabil, de ez nem teljesen reális, mert ugye Pesten a P9 is mindig fullon volt, mert van folyamatos lefedettség. Ha nem, egyből jeleztem a T-mobilnak és javította az átjátszókat. (nem teló hiba volt a gyengébb jel.)
    Amikor utazom, végig tudok menni olyan helyen, ahol a kollégáim Samuja és harapott almája, megfekszik hálózat nélkül.
    A telefon hangja zenehallgatáskor külső hangszóróján, lehetne jobb is, de valahol határt is kell szabni az ára miatt.
    Oldalsó ujjlenyomat megszokható és egy idő után jobb is, pláne a mostani vírusos helyzetben előny is.
    Napsütésben látható, de ne keverjük ezt a napot össze a nyári nappal, amikor sokkal erősebben süt. Arról még nem tudok nyilatkozni.
    Semmilyen program, játék még nem tudta megakasztani, szóval ezzel sincs gond.
    Telefonáláskor, tisztán érthető a hívó és ő is ért engem rendesen.
    Az akku nem cserélhető. :P
    Remélem mindent leírtam.
    Honor 20 állítólag ugyanez, de ezt cáfoltam többször és tapasztaltam is. Egyik kollégámnak az van. Nova 5T-t vennék megint.
    Bubus meg pont a Honort dicséri. Kinek mi tetszik. :D
    Remélem kielégítő válasz?
    Szemesi kolléga felvetése a P30-ra. Jó, egy fokkal jobb képeket csinál, mert a Novában kicsit gyengítve van a kamera szoftver, de amúgy. A hangzása jobb, Ez a két dolgon kívül semmi.
    Oké, a kijelző csak IPS a Nován, de nekem nem is kellene más. Nem akarnék reszketni, mikor ég be.
    Képernyő ujjlenyomat? Hát, üvegfólia nem mindegy, milyen. 360° tok, kérdéses ha nem profi tok. Innentől kezdve használhatatlan. Vírusos időben direkt a képernyőt fogdosni, hát necces.
    A bővítés és a 3,5 jack se érdekel. Adatmentés folyamatos, illetve Bluetooth a füles.
    Ha ezektől el tudsz tekinteni, akkor nem érdemes többet fizetni.
    Ha ezek nélkül tudsz élni, akkor azt mondom, hogy nagyon jó kis telefon.
    Bocsi a hosszú szövegért, de kérdés volt.
    Most mentem aludni, mert reggel meló,. és dolgoznom kell, hogy holnap is tudjatok vásárolni árukat. Stratégiai vállalat vagyunk.
    Szép álmokat Mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák