Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz MK VII #4162 üzenetére

    Így jó az aláírás?
    Egy baj van csak, egyes emberkék nehezen fogják fel, hogy minden nem lehet tökéletes. Egy rom addig jó, amíg nem nyúlunk bele, de ha már elkezdünk törölni rendszer alkalmazásokat, vagy felrakunk az EMUI felületre Task progikat, akkor megbolondul a rendszer.
    Az EMUI nem szereti az idegen optimalizáló alkalmazásokat, sőt csak el is romlik vele.
    Abban igazad van, hogy 100% magamnak csinálom a romot, a megosztás meg azért van, mert szeretem ha az emberek örülnek.
    A Romokban mindig van némi újítás, mint pl a V5 mód-ban megjelent a bővített telefonkezelő. Ez sok embernek gondot okoz, mert nem tudják rendesen kezelni.
    Igen a V5 drasztikusan megöl minden alkalmazást, ezt miattad raktam bele a SOT idő miatt, erre szétzúzod a telefont. :W Nem véletlenül magyarázom a biztosítót.
    Sokan panaszkodtak az akku időre, de te voltál aki a legjobban. Ha te azt írod, hogy nagyon jó a SOT idő, nekem megnyugvás, mert a ráfordított idő nem veszett kárba.
    A V5-nél már nem elég a progikra lakatott rakni, több helyen is állítani kell.
    Ha egy külső optimalizáló alkalmazás, tönkre teszi a romot, az már nem a rom hibája, természetesen privátban ezzel kapcsolatban vagyok megkeresve, hogy ilyenkor mi is van.
    Végezetül!
    Idézet,
    de az, hogy havonta kéthavonta kiírod, hogy nem lesz több ilyen olyan rom, mert eleged van ebből meg abból, de közben meg mégis csinálod annak szerintem semmi értelme.
    Ilyenkor sokallok be!
    Ha ezt nem írnám ki, akkor begőzölnék. Amúgy meg magamnak mindig is fejleszteni fogom, azt meg nem igazán bírom ki, hogy ne osszam meg, amíg a fórumon jelen vagyok megosztom. Addig jó, amíg kiírom, mert akkor még itt vagyok és nem léptem le. ;)
    Ha hiba van a romban, azt próbálom mindig javítani, most ilyen volt a led értesítés is.
    Röviden vagy hosszan ennyi!
    Amíg ezt írtam, 4 privát jött! :Y

    Más:
    Hátravágódtam a forgószékkel, mert ketté tört a mechanika. :W Most vehetünk másikat, ami 20K felett indul. :W

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák