Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Zototh64 #3803 üzenetére

    Csocso megkapta a telefont. Kérdezd ki. :) :R
    Ha sikerül megoldanom a P9-en a navisávot, majd megírom neked, mert az nálad is jó lesz.
    Egy gondom van, hogy maximalista vagyok, de ha lelkesedésemet lerombolják, illetve nem fogják fel, hogy egy Custom romot megcsinálni tökéletesre nem lehet 5 perc alatt, akkor elvesztem a türelmemet én is.
    A Huawei társadalom itt a Prohadveren sajnálja a dolgokat, de mindenki megérti.
    Több 100 telefont hoztam már vissza a halál torkából, ezáltal rengeteg pénzt is spóroltam a tulajoknak.
    Most meg jönnek a privátok sorba.
    Ez a korpa, ahogyan Bubus nevezi őket, az "i" -re rakta fel a pontot.
    Mostantól nyugodtabb leszek, mert nem idegeskedek azon, hogy valakinél megy, a másiknál meg nem .
    A Mate8 azért volt nehéz, mert kínai telefon volt nálam, és teljesen más a hardver is. Ha kicsit ért valaki a romokhoz, szedje szét a két kernelt és meglátja.
    Természetes mint írtam, segíteni fogok mindenben, de rom nem lesz.
    Anyóka azt mondta, ha meglát még 1 idegen telefont, gondok lesznek. :O
    Nap hosszakat töltöttem el, a paraméterek átírásaival, a telefon tuningolással és idegeskedtem, mikor nem ment valami.
    Ez most megszűnik.
    Most is dolgozom még a P9 további tuningolásán, de ez titok és nem is fogok időt mondani.
    Ha lett volna egy EU-s Mate8 a kezemben, most az is száguldana. :K
    Nyugodtan olvasgass és szívesen látlak itt, és ott is.
    Kezdő voltál te is, de már fejlődsz.
    Itt az új reményünk Petya, aki romokat fog készíteni. Petya ;)

    Bubus:
    Porterocka egy Etalon volt, ha ő nem lett volna, én se lennék sehol.
    Olyan kezdő voltam, mint egy ma született bárány.
    Ha az embernek nincs kitartása, soha nem lesz profi. Ez a romolgatás rengeteg időt és tudást igényel.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák