Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz Cunaja #2817 üzenetére

    Hát igen a sok okosnak tisztába kellene lenni. hogy több ezer tonna nem fog megállni 30 me belül.

    Én (komolyan) mindig lassítok és körülnézek a vasúti átjáróba

    Szoktam járni a lányomért Szigetvára kétszer kell át mennem ráadásul az első körfoglomból ki is úgy mindjárt a vasút ez Barcs külterület a másik (ugyan ez a vonal) Daránynál szintén kanyarban, van viszont én is láttam már ott aki kikerülve a fél sorompót áthajtott a piroson.

    Daránynál talán annyiba jobb hogy ha Pécs felől jön a vonat akkor (kb 150 m-re) van az állomás, ha és ott megáll.. Ezért ott nagyon kicsi a baleset esélye.. Persze lehetséges, de inkább soha ne legyen..

    (#2820) Gabbbb

    Hát igen sajnos vannak olyanok..

    Az általam felsorolt kettő vasúti átjáróból az első sokáig jobbra nem volt belátható, érdekes modón mióta ki pucolták, azóta belehet látni lehet, hogy sokszor csak ennyi kellene..

    (#2819) PofaJenö

    Nem én írtam, én is úgy kaptam..

    De közel hasonlót tudnák írni, mikor a 12-16 t közlekedő megkülönböztet jelzésit használó Tűzoltó autot veszik semmibe.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák